Помилки, які роблять прибирання в будинку безкорисним

Ви помічали, що іноді прибирання не дає особливого результату? Проблема часто в помилках, які так чи інакше допускають усі. Під керівництвом клінінг-експертів вивчаємо моменти, які завжди упускали під час генерального прибирання, інформує Ukr.Media.

Ви миєте вікна у сонячний день

Здавалося б, що може бути краще за миття вікон у теплу сонячну погоду? Насправді активне сонце тільки заважає. Справа в тому, що в спеку засіб для миття вікон швидко висихає на склі, і ви можете цього не помітити, забувши змити водою. В результаті отримуєте розводи замість прозорого скла.

Ви не використовуєте ганчірку з мікрофібри

Зі зростанням популярності щіток та різних піпідастрів багато хто забув про існування ганчірок для вологого прибирання. Якщо ви використовуєте одну щітку, ви знімаєте лише верхній шар пилу, але саме по собі приміщення так само залишається в пилу. Обов'язково використовуйте ганчірку. Та й предмети складної форми ваша щітка просто не візьме.

Ви використовуєте багато засобу для чищення

Багато — не означає добре. Навіть якщо ви використовуєте якісний засіб, це не означає, що у великих кількостях він діятиме краще. Склади кремової текстури швидко сохнуть і залишають розводів, а помітите ви їх не відразу. Уважно читаємо інструкцію із застосування та не відходимо від норми, яка вказана на упаковці.

Ви перете тюль, але не чистите жалюзі

Вважається, що найважливіше — випрати фіранки та тюль, хоча б раз на рік. Але якщо у вас є жалюзі на вікнах, вони вимагають такої ж уваги, як і інші елементи вікна. Як правило, від миття жалюзі відмовляються, тому що це досить проблематичний процес, проте протерти кожну складку вологою ганчіркою потрібно. Інакше пил з жалюзів скоро розпорошиться всюди.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *