Пара збирала гроші на весілля, а наречений спустив їх, тепер схоже, свято доведеться скасувати

Хлопець і дівчина відкладали кошти на весільне торжество і медовий місяць, але, схоже, свято доведеться скасувати. Невдалий наречений спустив гроші на дорогий комп'ютер, інформує Ukr.Media.

Засмучена наречена поділилася своєю бідою з людьми. Дівчина поскаржилася на свого нареченого, який знайшов спосіб розпорядитися весільним бюджетом. Пара збирала гроші шість місяців, та змогли відкласти на торжество і медовий місяць вісім тисяч доларів (приблизно 220 тисяч гривень).

Однак бойфренд придумав, як витратити ці гроші. Хлопець замовив на них ігровий комп'ютер, який прийшов до нього через тиждень. Лише після того, як дорогий гаджет возз'єднався зі своїм новим власником, наречена дізналася, скільки все це коштувало. Коли дівчина зрозуміла, що на розваги нареченого пішли всі відкладені парою гроші, вона прийшла в лють.

Зазвичай заощадження рідних і близьких на ігри спускають діти, отримуючи часом за це дуже жорстокі покарання, але наречений авторки довів, що на таке здатні і дорослі.

Але далі стало ще гірше. Отримавши комп'ютер, геймер зовсім забув, що у нього є наречена: хлопець кликав її лише тоді, коли хотів, щоб вона принесла йому їжі. Пара майже перестала бачитися, і навіть коли дівчина запрошувала бойфренда в ліжко, він залишався за комп'ютером і сидів там до самого ранку.

Крім цього, наречений забув про домашні обов'язки і навіть перестав працювати. Засмучена дівчина не знала, що робити, а у користувачів мережі знайшлася для неї лише одна порада.

  • "Тут не може бути ніяких обговорень. Йому не допомогти".
  • "Вимагай назад свої гроші".
  • "Кинь його і ніколи не озирайся назад".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *