Основні причини, чому багато чоловіків ненавидять День святого Валентина

Більшість чоловіків не любить відзначати День всіх закоханих. Психологи розповіли, в чому причина такої нелюбові до 14 лютого. Настав час подивитися на це свято очима сильної статі, інформує Ukr.Media.

Нескінченне змагання

Найчастіше 14 лютого для жінок — це змагання в стилі «хто крутіший». Подруги порівнюють своїх чоловіків один з одним, з'ясовуючи, чий супутник кращий. Необхідно пам'ятати про те, що це день романтики, а не перевірки того, на що здатний чоловік.

Зайві витрати

Дуже багато чоловіків ненавидять витрачатися даремно. Вони вважають, що 14 лютого — такий же день, як і всі інші. Не потрібно йти в дорогий ресторан — можна посидіти вдома, розслабитися перед переглядом фільму про кохання. Дорогі подарунки можна зробити на день народження або на Новий рік, але аж ніяк не на 14 лютого.

Необхідність доводити любов

14 лютого для жінок — це відмінний спосіб змусити чоловіка доводити свою любов. У нормальних відносинах такого не буває, але багато чоловіків цього не розуміють. Вони йдуть на поводу у жінок. Сильну стать дратує необхідність щось комусь доводити.

Романтика

Романтиків серед чоловіків не так вже й багато. День святого Валентина — це свято для тих, хто не прикидається романтиками, а є ними до мозку кісток. Чоловікам не властиво надихатися різними історіями про те, як якийсь католицький святий допомагав закоханим.

Цей день нічого не змінює

Чоловіки і жінки знають, що цей день нічого не змінює в їхньому житті. Але прекрасна стать все одно приділяє увагу цьому святу, а чоловіки намагаються обходити його стороною.

Сварка

Чоловіків бісить цей день, тому що 14 лютого буває чимало приводів для сварок. Жінці може не сподобатися подарунок, у неї можуть бути завищені очікування. Як показують дослідження, в цей день люди дійсно часто сваряться, причому не лише ті, хто тільки почали відносини, але і ті, хто вже давно у шлюбі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *