Ось що стало з дівчинкою, яка народила в 11 років. Сумна історія Валі Ісаєвої

Суперечки про те, коли ж ставати мамою, мали місце бути завжди. Хтось каже, що 25-30 років — ідеальний час, а деякі стверджують, що при можливості сучасної медицини вік не такий вже і важливий, передає Ukr.Media.

Для тих, хто вважає, що з цією справою краще не затягувати і чим раніше, тим краще, є приклади, які показують, що поспішати все ж таки не варто.

У свій час історія 11-річній Валі Ісаєвої потрясла всю країну. Цей випадок здивував всіх жителів пострадянського простору.

Валентина Ісаєва, яка в 11 років народила від Хабіба Патахонова, стала героїнею передачі Дмитра Шепелєва «насправді». Вона прийшла просити допомоги. Ісаєву і її чоловіка колись називали сучасними Ромео і Джульєттою.

Дівчина завагітніла від 17-річного хлопця, який приїхав у Росію з Таджикістану на заробітки. Тоді ця історія викликала величезний резонанс у суспільстві. Хлопець знімав квартиру у Валиній бабусі. Так вони і познайомилися.

Для Антоніни Олександрівни, за її словами, було незрозуміло, як маленька внучка опинилася в одному ліжку з юнаком. Самі закохані казали, що коли справа дійшла до інтиму, навіть припустити не могли, що все закінчиться вагітністю.

У 2005 році у пари народилася дівчинка Аміна. Після інциденту суд визнав жителя Таджикистану винним по статті 134 Кримінального кодексу РФ (про розбещення неповнолітніх). Суд призначив йому три роки позбавлення волі, щоправда, умовно.

А під час вагітності Валя не хотіла лягати на збереження, але бабуся і лікарі вмовили її відправитися її під нагляд до фахівців, інакше маля могло не народитися.

Коли дівчині виповнилося 18 років, вона офіційно вийшла заміж за Хабіба. У січні 2013 року у пари народився син Амір.

Пара, що прославилася на всю країну, взяла участь у шоу «насправді». Валентина Ісаєва звернулася за допомогою до Дмитра Шепелєва. Молода жінка зважилася розкрити шокуючу правду про життя в родині і зізналася у побоях з боку чоловіка.

Валя вирішила піти від чоловіка, про що заявила на всю країну в ефірі Першого каналу. Ісаєва розповіла, що побоюється за власне життя і долю дітей. В ефірі програми Хабіб зізнався, що неодноразово піднімав руку на дружину.

Валентина Ісаєва зважилася на відверте зізнання. Вона заявила, що понад рік перебуває у відносинах з чоловіком, який готовий її захистити.

«У нас складні відносини. Я боюся тебе. Я боюся, що далі буде гірше. Я більше так не можу. Я говорила тобі, що я тебе не люблю і буду з тобою розлучатися», — звернулася Валя до Хабібу.

Незважаючи на те що Хабіб в кінці програми зізнався в любові до дружини, Валя була налаштована рішуче. Хабіб наполягав, щоб діти залишилися з ним. Сабіна Пантус, експерт програми, різко відповіла герою: «З ким залишаться діти, буде вирішувати суд, зваживши всі підстави.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *