Новітні російські винищувачі Су-57 прибули у Сирію

Намедни соціальні мережі облетіло відео прибуття новітніх російських винищувачів Су-57 в Сирійську Арабську Республіку. Спочатку кадри були опубліковані в Twitter користувачем Wael Al Hussaini. Багато засумнівалися в їх справжності. Однак тепер інформація підтвердилася: відразу кілька поважних джерел, що стежать за програмою ПАК ФА, заявили про факт прибуття на авіабазу Хмеймим винищувачів п'ятого покоління, передає Ukr.Media.

На представлених матеріалах видно два літаки з випущеними шасі. Поруч з ними маневрує винищувач Су-35С. Крім цих машин на авіаційну базу, згідно з заявами сирійських джерел, прибули нові штурмовики Су-25 і літак дальнього радіолокаційного виявлення і управління А-50У.

За наявними даними, авіаційне угруповання в Сирії поповнили винищувачі Су-57 з бортовими номерами 509 та 511. Іншими словами, мова йде про т. зв. «прототипах другого етапу», максимально наближених до серійної версії винищувача. Ці машини стали одними з останніх вироблених прототипів. Самим же новим є примірник Т-50-10, перший політ якого відбувся 23 грудня 2017 року.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *