Ненормальні вимоги вашого хлопця, які вказують на те, що він — псих

Деколи любов робить з нас психопатів. Жага бути на першому місці в житті другої половинки перетворюється в справжню манію. Людина йде на крайнощі в страху втратити свою любов. І чоловіки не виняток.

Ось найбільш ненормальні вимоги партнера, виходячи з яких ваш хлопець, можливо, псих:

Якими б ідеальними і тривалими не були відносини, у кожного партнера повинні бути свої кордони. Проте хлопець і дівчина втрачають своє «Я» і просто стають залежними один від одного, інформує Ukr.Media.

З часом ця співзалежність перетворюється в страх втратити другу половинку, а звідси виникають ненормальні вимоги від партнера.

Він вимагає до себе постійної уваги

Хлопець хоче проводити з вами весь вільний час. Йому байдуже, що ви втомилися після роботи, хочете відпочити, побути наодинці з собою або зустрітися з подругами. Ви повинні бути поруч, адже вам більше ніхто не потрібен. Це типовий прояв ненормальної залежності партнера і чистого егоїзму.

Людина занадто поринула у відносини і крім них більше нічого не бачить. Але за межами «купола любові» знаходиться ціле життя, в якому другу половинку явно намагаються обмежити. Така поведінка притаманна, звичайно, не тільки чоловікам, але й жінкам. Так що придивіться уважніше!

Забороняє що-небудь

Кожна людина — вільне створіння. Тому чоловік не вправі забороняти вам що-небудь: зустрічатися з подругою, яка чимось не подобається, затримуватися допізна на роботі, спілкуватися з протилежною статтю, тому що ревнує. Все це тривожні дзвіночки, на які слід звернути увагу.

Ймовірно, коханий просто не довіряє або хоче обмежити ваше становище в соціумі, щоб з близьких у вас залишився лише він. Це ненормально і неправильно. В такому випадку слід обговорити особистий простір з коханим і, якщо він не зрозуміє ваше бажання спілкуватися з іншими людьми і приймати рішення самостійно, варто тікати від такого хлопця!

Вимагає доступ до соцмереж

Молодий чоловік вимагає показати соцмережі, бажаючи подивитися, хто вам пише, кому ви ставите лайки і за ким стежите. Профіль у Мережі — це свого роду спосіб самовираження, особистий простір, яким кожен хоче і повинен управляти самостійно. Якщо хлопець переступає ваше право на недоторканність приватного життя, значить, пора задуматися, чи не токсичні ваші відносини?

До речі, деякі пари нібито в пориві повної довіри і взаєморозуміння діляться один з одним паролями своїх сторінок в соцмережах і навіть створюють спільні акаунти. Подібні рішення нерідко обертаються проти одного з партнерів. Так, доступ до сторінки другої половинки обмежує людину у свободі. Ви вже не зможете зайвий раз поскаржитися подрузі чи мамі на хлопця, навіть зазирнути на сторінки колишніх заради інтересу, адже всі ваші дії відстежуються.

Робить винуватою саме вас

Хлопець виходить за рамки розумної поведінки, коли починає перекладати відповідальність на свою дівчину і приміряти на себе роль жертви. Якого б типу не був конфлікт, в ньому завжди частково винні обидва. Нема диму без вогню. Якщо хтось із вас чимось незадоволений, значить, інший проявив певну недбалість в спілкуванні. Однак коханий-псих не бачить своєї провини. Він виставляє винуватою даму серця і вимагатиме, щоб вона його пожаліла і просила вибачення. Такі чоловіки тільки шукають привід, щоб образитися, ігнорувати, хоча, насправді, не відчувають нічого подібного. Якщо у ваших відносинах властива подібна модель поведінки з боку хлопця, задумайтеся!

Не дозволяє одягатися і фарбуватися за смаком

На дворі XXI століття, мода диктує свободу вибору! Ви маєте право носити і фарбуватися так, як душа забажає. Чоловіки часто звертають увагу на зовнішній вигляд дівчини. Наприклад, ви могли познайомитися, коли ви були в довгих чоботях, короткій спідниці або обтягуючому платті / брюках. Однак тепер він забороняє вам носити подібні речі і взагалі хоче, щоб ви одягалися і фарбувалися скромніше. Це не нормально! Кожна жінка має право виглядати, як їй хочеться і підкреслювати свою чарівність через одяг або макіяж. В межах етики стилю, звичайно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *