На кордоні з Херсонщиною з’явилися десантно-штурмові підрозділи РФ – ДПСУ

Російська Федерація здійснюючи ротацію своїх військових підрозділів, перекидає на адміністративний кордон між Херсонською областю та тимчасово окупованим Кримом десантно-штурмові підрозділи. Прибуваючі війська краще оснащені і готові до тривалого перебуванню на адмінкордоні. Про це повідомив помічник керівника Держприкордонслужби України, речник відомства Олег Слободян.

«Зараз фактично завершується ротація російських військ, які були на адмінкордоні. Вони тут перебували з березня минулого року. Їх замінюють підрозділами, які, швидше за все, тривалий час перебуватимуть на адмінкордоні», – заявив Олег Слободян під час брифінгу в четвер.

Він зазначає, що в Крим до адміністративного кордону з Херсонською областю російським керівництвом направляються десантно-штурмові підрозділи. Нові російські підрозділи краще оснащені, «Протягом останніх днів, звичайно, ми спостерігаємо збільшення кількості військовослужбовців на адмінкордоні», – сказав речник Держприкордонслужби.

На думку керівника Центру дослідження армії, конверсії і роззброєння Валентина Бадрака, в разі якщо станеться повномасштабний наступ військ Російської Федерації на Україну не потрібно чекати реальної підтримки НАТО. Відзначається певна стриманість НАТО, яка останнім часом виражається навіть у відмові надати Україні комплектуючі для зброї.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *