Місця, в які дорослим жінкам не треба приводити маленьких хлопчиків

Бо як ще статеві відмінності усвідомлюються кожною людиною ще з малих років, інформує Ukr.Media.

У зовсім ще крихт не розвинений такий же статевий потяг, як у дорослих. Але їх поведінка формується по маскулінному або фемінному типу. Інакше як пояснити любов хлопчиків до машинок, а дівчаток до ляльок?

Етикет для дітей

Досить дискусійним залишається питання про те, чи можна переодягатися дорослому в присутності дитини протилежної статі. На майданчику Instagram виник на цю тему даний спір.

Одна з жінок розповіла свою реальну історію: «не можна бути хлопчикам в жіночій роздягальні. Дочка не захотіла ходити на плавання саме тому, що соромиться роздягатися перед хлопчиками! Доньці було 10 років тоді. Їй плавання було необхідно за станом здоров'я».

«Вона його кинула через хлопчиків 6-10 років, які сиділи і нахабно роздивлялися її поки вона переодягалася, хоча я її закривала, як могла. Я попросила хлопчиків відвернутися, але вони навіть бровою не повели, а їхні матусі влаштували скандал. І я нічого не змогла зробити!»

Одна група користувачів її підтримала, а інша – навпаки засудила. Перша апелювала до того, що поміщати хлопчика в одне приміщення з голими жінками не здорово для його психічного розвитку і неетично.

«Не треба з сина робити воно. Татам не прийде в голову взяти дочку в чоловічу роздягальню. А тут, будь ласка. Потім дивуються, звідки стільки геїв», – висловилася користувачка соцмережі на захист роздільного переодягання представників різних статей будь-якого віку.

Інша помітила, що присутність школярів у роздягальнях може бути некомфортною і для дорослих жінок: «Самі вдома хоч голяка перед своїми дітьми ходіть, а мені не приємно, коли мене в душі з цікавістю роздивляється 7 або 9 річний пацан».

Неприємно це може бути і для дітей: "Припустимо, я в душі з донькою, припустимо їй 7-9 років, а там її однокласник з мамою, "синоньку подіти нікуди". Ну як?»

Висновок: дітям про етикет потрібно розповідати з найменших років. І показувати на своєму прикладі, як потрібно себе вести.

Були і зовсім агресивні зауваження на адресу мам, які беруть з собою хлопчика в дівочі місця: «Це або мама з нездоровою психікою, або керівництво, спортзалу та інших подібних закладів байдуже до своїх клієнтів і до іміджу свого клубу!»

«Треба розуміти, що хлопчик з народження, на прикладі ставлення мами до нього і до самої себе, в майбутньому формується, або в чоловіка, або в особину чоловічої статі з задатками мамсика і морально-етичного маніяка по відношенню до жінок будь-якого віку».

Про те, що малюки все розуміють, розповіла ще одна учасниця дискусії: "Моєму було 3 роки, перестали водити в роздягальні після випадку, коли мій малюк звернувся до збентеженої дівчинки років 5, яка прикривала груди: "Чого ти там ховаєш у тебе там немає нічого, а у твоєї мами є". До двох років його годували грудьми, та я і не підозрювала що він весь цей час оцінював інші джерела їжі».

Те, що поведінка дитини результат виховання і доводить наступний випадок: "Моєму синові було 3 роки і він в басейні сказав: "Я мужик і буду роздягатися в чоловічій роздягальні". І все. Доодягала в холі».

Як же правильно виховувати дітей?

 • З самого дитинства вчити дітей толерантно ставиться до гендерних особливостей представників тієї або іншої статі. Наприклад, до того, що дівчата та жінки більш емоційно вразливі, плаксиві, сором'язливі, ніж чоловіки. А хлопчики і чоловіки більш ініціативні, імпульсивні, діяльні і категоричні. І так далі…
 • Ще в малому віці треба розповідати їм про фізіологічні відмінності статей. Якщо цього не робити, дитина сама в садочку почне займатися вивченням себе і свого сусіда. Це не погано. Але краще, коли його емпіричний досвід підкріплюється знаннями.
 • Не потрібно робити табу з теми «жіночої/чоловічої» особливості. Все, що заборонено, породжує нездоровий інтерес. Відсутність табу не варто плутати з вседозволеністю і порушенням моральних норм.

  Не потрібно створювати збочені правила етикету для дітей, як у випадку з прийняттям за норму знаходження хлопчиків молодшого шкільного віку в жіночі роздягальні. Адже якщо існують відмінності, значить і роздягальні повинні бути роздільними.

 • Джерело: ukr.media

  No votes yet.
  Please wait...

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *