Мешканці Німеччини ампутували обидві ноги через укус комара

В результаті стрімко розвиненого захворювання неназваній жінці довелося ампутувати обидві ноги і частково ліву руку. Німкеня, її родичі і лікарі в шоці. Ніхто не очікував таких наслідків, повідомляє Die Welt.

Інцидент, повністю перевернув життя прибиральниці з Кельна, стався ще в середині березня, однак відомо про нього стало тільки зараз. Комар вкусив жінку, коли вона виносила сміття. У німкені тут же опухла нога. Незабаром після цього у постраждалої піднялася температура. Чоловік прибиральниці відвіз її в лікарню.

Лікарі вкололи жінці ліки, після чого її стан покращився. Німкеню виписали, однак вдома їй знову стало погано. Довелося повертатися в клініку. Через кілька годин хвора впала в кому і провела тиждень без свідомості. За цей час у неї відмерли ноги і частина лівої руки.

Медикам довелося ампутувати німкені кінцівки. Як не дивно, постраждала досить швидко змирилася зі своїм нинішнім станом.

“Принаймні, я жива. Це велика перемога", — зазначила мешканка Кельна.

На думку лікарів, комар заніс жінці під шкіру небезпечні бактерії, з-за чого у пацієнтки почався сепсис, який призвів до настільки серйозних наслідків.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *