Машини-монстри: світу представлений найбільший в світі круїзний лайнер

Нове судно є четвертим судном класу "Oasis", і, згідно з усталеною традицією, кожне наступне судно цього класу трохи більше, ніж його попередники, передає Ukr.Media.

Лайнер "Symphony of the Seas", тоннаж якого становить 228 081 тонн, довжина – 362 метра і висота – 72.5 метра, був закладений на верфі STX France в жовтні 2015 року. Перед прибуттям у порт Малаги судно успішно пройшло чотири доби останніх ходових випробувань, а власні випробовування були розпочаті в середині лютого і судно успішно пройшло близько 80 тестів його морехідних якостей.

Відзначимо, що всі лайнери класу "Oasis" були володарями титулу найбільшого круїзного лайнера в різний час і всі вони встигли побувати в Книзі рекордів Гіннеса. Перший лайнер "Oasis of the Seas", з'явився на світ близько десяти років тому, в 2009 році, після нього в 2010 році на воду був спущений лайнер "Allure of the Seas", а в 2016 – "Harmony of the Seas".

Кожен з лайнерів класу "Oasis" може розмістити до 7000 пасажирів. 2275 кают лайнера "Symphony of the Seas" розраховані на прийом 6 680 пасажирів, а чисельність команди судна становить 2 200 осіб. Дизайн лайнера "Symphony of the Seas" практично не відрізняється від дизайну класу "Oasis", і на його палубах встановлено типовий набір атракціонів і розважальних закладів, включаючи водяну гірку "The Ultimate Abyss". До цього набору додані і деякі унікальні елементи, наприклад, арена для лазерних боїв і величезний планетарій.

Ще однією відмінною рисою лайнера "Symphony of the Seas" стане широке впровадження нових цифрових технологій. Тепер пасажири судна зможуть робити масу речей, починаючи від процедури реєстрації, купівлі квитків, бронювання місць і закінчуючи замовленнями в ресторані, за допомогою спеціалізованої програми, встановлюваної на їх смартфон.

Перший круїз лайнера "Symphony of the Seas" розпочнеться 7 квітня 2018 року і він буде проведений по Середземному морю. Після цього лайнер, зробивши трансатлантичний 12-добовий перехід, переміститься в порт Маямі, який і стане його основною базою. І в свій перший семиденний круїз по Карибському морю лайнер "Symphony of the Seas" відправиться 17 листопада 2018 року.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *