Кумедні випадки на побаченнях

Таке буває. І з вами, і з ним. Та тут ще доля-лиходійка несподівані ситуацію підкидає. У підсумку виходить так, як у цих хлопців., передає Ukr.Media

« Це було ще в підліткові роки. Я запросив дівчину зайти до мене після школи і подивитися відео (батьків не було вдома). І ось вона приходить, вибирає фільм, я ставлю касету… і ми чуємо характерні ахи-охи і бачимо цікаву картинку на весь екран. Виявилося, мій брат записав порнушку поверх фільму. Добре, що дівчина до цього з гумором поставилася, ми ще пару років з нею після цього зустрічалися».

« Я запросив її в кафе, і коли нам принесли рахунок, з'ясувалося, що вони не приймають картки, а готівкову я забув зняти. Нам довелося сидіти і чекати, коли приїде мій друг і привезе нам гроші».

« Познайомився з дівчиною через мобільний додаток, зустрілися випити пива. І вона весь вечір розповідала мені про те, як захоплюється баскетболом, сипала іменами гравців і назвами команд, розповідала, де і з ким вони зіграли… та ще й почала соромити мене за те, що я не знаю цих речей. Це був єдиний раз, коли під час побачення я подумував, чи не зобразити, що мені телефонують».

« Ми поїхали в кіно на „Голодні ігри“, а коли вийшли з кінотеатру, то я зрозумів, що зовсім забув продумати, що робити далі. У підсумку ми весь вечір бродили по меблевому супермаркету, вдаючи, що це наш дім, наші дивани, наша кухня, наша спальня… Добре, що дівчина мені підіграла, але мені досі моторошно, що я так погано вмію розважати дівчат».

« Ми з новою дівчиною вирушили на фестиваль — їхати треба було три години. Коли ми виїхали з міста, я зупинився на заправці. Поки я розплачувався і заправляв машину, мій телефон залишався в салоні. І в цей момент моя двоюрідна сестра написала мені: „Думаєш, вона тобі підходить?“ І дівчина це прочитала. Коли я повернувся на водійське сидіння, мене чекало гнівне питання: „А ти думаєш, ВОНА тобі підходить?“ Ми посперечалися і залишок шляху їхали в напруженому мовчанні».

« Познайомився в інтернеті з дуже красивою і цікавою дамою, актрисою другого плану. Домовилися зустрітися. Я вже їду, і тут вона мені дзвонить і просить зустрітися в іншому місці, на випадок, якщо я раптом маніяк і хотів заманити її в пастку. Гаразд, може бути, просто вона так невдало жартує? Зустрілися, сидимо, спілкуємося. І тут вона починає кликати мене своїм бойфрендом, а в кінці вечора заявляє, що вона мене любить і що я ангел, посланий їй з небес. Може, це й не смішно, але незабутньо».

« Дівчина була такою приголомшливою і цікавою особистістю, поки ми листувалися. Мені не терпілося познайомитися з нею наживо. Але коли ми зустрілися і пішли випити кави, вистачило 10 хвилин на те, щоб зрозуміти: все цікаве вона вже розповіла. Це був самий довгий час у моєму житті».

« Ми домовилися: якщо розмова в якийсь момент буде не клеїтися, ми будемо розповідати один одному якийсь кумедний факт про себе. І ось після побачення ми поїхали до мене, входимо до квартиру, а вона шепоче мені на вухо: «Забавний факт: я — гімнастка, і у мене немає блювотного рефлексу». На що я відразу відповідаю: «Забавний факт: я — незайманий».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *