Компанія Kodak випустила для своїх фанатів найбільший пазл у світі, якого вистачить не на один карантин

Оскільки все одно всі сидять в режим самоізоляції, чому б не закінчити всі ті пазли, які ви почали збирати і не закінчили, інформує Ukr.Media.

Зараз ідеальні умови для цього: у вас є купа часу, який ви проводите в чотирьох стінках, ви все одно нікуди не дінетесь тоді чому б не приступити до складання пазлу, що складається з 51 300 деталей?

Так, це не помилка і ви все правильно прочитали. Kodak недавно випустила головоломку для найпосидючіших фанатів, що складається з 51 300 елементів. Вона настільки шикарна, що ті, кому вдасться її скласти, наприклад, можуть повісити її якості величного гобелена.

Цей пазл є найбільшим комерційним пазлом у світі. Він 1,9 метра у висоту і 8,6 метра в довжину, важить ж головоломка 18,5 кілограмів.

Головоломка являє собою 27 сучасних чудес світу, кожне з яких складається з 1900 фрагментів.

Сама головоломка розділена на 27 частин (3 на 9), кожна з яких зображує чудеса зі всього світу. Кожний розділ можна розглядати як окрему головоломку, оскільки він поставляється в окремій упаковці і складається з 1900 деталей. Тим не менше, кожен розділ з'єднується з будь-яким іншим розділом, що робить пазл головоломкою Голіафом.

У 27 чудес світу, звичайно, входять такі класичні споруди, такі як Велика китайська стіна, Римський Колізей, Піраміда Кукулькана в Чичен-Іце, Мачу-Пікчу в Перу, Тадж-Махал в Індії і Велика піраміда Гізи в Єгипті.

Також пазл містить й інші добре відомі у світі споруди: Білий дім, собор Василя Блаженного в Москві, Тауерський міст в Лондоні, Ейфелева вежа і барвистий Нюхавн в Копенгагені.

На коробці з пазлом написано, що це найбільша комерційна головоломка у світі — і це дійсно так. Досі найбільшою загадкою в цій категорії була головоломка «Навколо світу» («Around The World»), що складалася з 42 тисяч фрагментів, яка являє собою колаж з найбільш знаменитих визначних пам'яток світу.

Рекомендована роздрібна ціна пазла від Kodak становить 600 доларів. Це виходить $15 за частину головоломки.

Передбачається, що для складання однієї секції може знадобитися від 15 до 20 годин, всього ж їх 27, а це означає, що на збірку всієї головоломки одна людина може витратити від 16 до 21 (якщо не більше) днів її безперервного збору.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *