Кадиров: Доставити в Чечню депутатів ВР України … дістанемо з-під землі або зариємо глибоко в землю

Так, в слідчому комітеті РФ заявили, що почали перевірку заяв депутатів українського парламенту. На думку кремлівської влади, депутати парламенту України у своїх заявах могли “публічно підтримати тероризм”. Російські чиновники пригрозили депутатам позбавленням волі до 7 років.

Крім того, офіційний представник кремлівської влади Рамзан Кадиров публічно наказав викрасти трьох українських депутатів – Андрія Левуса, Юрія Березу та Ігоря Мосійчука. Він також наказав викрасти бійця Добровольчого батальйону імені Джохара Дудаєва Ісу Мунаева, який в числі інших чеченських добровольців воює проти російської окупаційної армії в Донбасі.

“Я доручив вжити вичерпних заходів для затримання і доставки в Чечню зазначених осіб… Дістанемо з-під землі або зариємо глибоко в землю”, – пригрозив Кадиров.

Нагадаємо, 4 грудня в Джохарі (Грозний) відбулися зіткнення між силовиками і бійцями з організації “Імарат Кавказ”. В організації заявили, що вбили кілька десятків силовиків Рамзана Кадирова в якості помсти за “утиск мусульманських жінок”. За даними ЗМІ Північного Кавказу, в боях знищено до 70 кадирівців. У той же час, за даними чеченської влади, загинули 11 прихильників незалежності Чечні, 14 кадирівців, 36 були поранені.

При придушенні бунту російські силовики діяли жорстко, повністю спалені або зруйновані кілька будинків. У зв’язку з цим депутати українського парламенту висловили обурення “каральною операцією Кремля в Ічкерії”. Серед них – колишній заступник голови Служби безпеки України Андрій Левус.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *