Жінок після 30 хочуть не менше, я перевіряла

Якщо б я раніше чула інформацію про вік, вагу, зайві три-п'ять кілограмів (які у мене, безумовно, є) з одного джерела, то я б вважала, що людина просто помиляється. Зіткнулась з якимось особистим неприємним досвідом, а потім поширила його на всіх.

Але ж автор цих казок — не одна людина. Будь-яка тема про жінок за 30(40, 50) або більше 60-ти (70-ти, 80-ти) кілограмів піднімає такі запеклі сварки, що диву даєшся. Причому, думку поділяють не тільки інтернет-спамери, а й ті, хто в реальному житті є досить адекватними людьми! У чому причина?

Я думала над цим питанням дуже довго. Я думала над ним тоді, коли інтелігентний 65-річний колега, помітивши мене з булочкою, сказав: якщо так піде, тебе через п'ять років ніхто не буде любити! Минуло як раз п'ять років, Владислав, привіт! Хочу тобі сказати, що ти помилявся.

Я думала про це тоді, коли мій учитель гітари ще в школі бовкнув, що після 20 жінка починає старіти, а після 30 вже стара. Міша, привіт! Бачила недавно, як ти сідав у маршрутку. Чомусь мені здається, що старий тепер якраз ти.

Однак, мені є за що подякувати всім цим чоловікам. І критичним жінкам, що натякають на мої недоліки, теж. Їх слова, колись прийняті мною за чисту монету, навчили мислити самостійно. Розкусивши обман, я зрозуміла, що треба формувати власну думку, а не прислухатися до чужої.

Думки сформувалися наступні:

— любов після 30 точно є. Я перевіряла особисто. Я б сказала, що вона взагалі може виникнути в будь-якому віці, це дар небес, а не нагорода за 60 см талії.

— увага чоловіків до тих пір, поки є любов і секс. В достатніх обсягах. А якщо комусь треба зібрати всю увагу всіх чоловіків на світі, то це хвора людина!

— завжди є люди, яким ти не подобаєшся. З-за зросту, ваги, віку, величини грудей, довжини статевих губ, густоти волосся. Просто не ходи туди. Не треба ломитися туди, де тебе не чекають.

— єдиним показником, на який варто орієнтуватися, є здоров'я. У тому разі, коли щось знижує якість життя, з цим варто поборотися. Для деяких, ще, можливо, успіх в професії.

— будь-яка спроба людини говорить про твою, а не про свою вагу, вік, зарплату – спроба самоствердитися за твій рахунок, а зовсім не бажання допомогти.

— Єдина причина в цьому світі робити що-небудь – це власне бажання. А не чужі крики про твою недосконалість.

— Ну і ще. Секс після 30 точно є. Тільки вчора перевіряла.

Всі, хто стверджують протилежне — брешуть!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *