Інструкція від психологів для успішного знайомства з чоловіком в інтернеті

Психологи відзначають, що знайомства в інтернеті призводять до міцного шлюбу. Статистика говорить, що майже половина таких знайомств веде до серйозних стосунків. Прийшла пора дізнатися, як правильно шукати чоловіка мрії на сайтах знайомств, інформує Ukr.Media.

Омани про сайти знайомств

У багатьох жінок такі сайти асоціюються з чоловіками-невдахами та шахраями, а також тими, хто туди заходить просто так, аби скоротати час. Але виявляється, що там є багато тих, хто дійсно шукає своє кохання.

Багато жінок відмовляються від сайтів знайомств лише тому, що їм не пощастило знайти там любов в перші пару-трійку днів. Але ж ніхто не може обіцяти, що надійний і легкий у всіх відносинах партнер зустрінеться вам відразу ж. Якщо ви серйозно маєте намір знайти чоловіка мрії, потрібно не квапити події та дати собі час.

Якими бувають сайти знайомств

Перший вид ресурсів — найбільш звичний звичайному користувачеві. Це повноцінний сайт, який почасти схожий на ранні версії соціальних мереж, де можна писати повідомлення, додавати фото і відео. Сайтів буває безліч, тож експерти настійно рекомендують зареєструватися відразу на декількох, але активно користуватися тільки одним, тому що часу відстежувати активність відразу у всіх не вийде. Можна зареєструватися на декількох і почекати, поки не почнуть писати чоловіки на якомусь з них.

Другий тип ресурсів — це програми для телефону. Вони дуже зручні, сучасні, показують місце розташування людини, а також завжди у вас під рукою — у вашому телефоні, так що ви не пропустите повідомлення від чергового кандидата на роль вашого чоловіка. Шанси того, що ви розмовляєте з роботом, будуть мінімальні, що теж дуже цінно.

Ніхто вас ні в чому не обмежує — ви можете користуватися будь-якими сайтами та додатками. Питання тільки в тому, скільки у вас буде часу на це все. Звичайні сайти можуть приводити на вашу сторінку чоловіків з різних країн і міст. Додатки в цьому плані будуть трохи зручніші, тому що вони «розумніші», вони пропонують вам чоловіків, які знаходяться у відносній близькості до вас географічно.

Як підвищити шанси на успіх

Зрозуміло, принципово те, як ви оформите свою анкету. Навіть якщо у вас зовсім немає часу на оформлення сторінки доведеться витратити деякі сили.

Головна заборона: жодних фото в бікіні або білизні. Занадто відверті фото з глибокими вирізами, блискучій білизні, млосним поглядом привернуть до вас абсолютно непотрібну увагу. Якщо вашою метою є знайти нормального чоловіка, а не витрачати час на мисливців за спідницями та легкими розвагами, то доведеться поставити звичайне фото, романтичне або з родзинкою, але не провокаційне. Чоловік повинен подивитися на ваше фото і подумати, що ви принесете йому щастя. Шанси, що ви знайдете чоловіка мрії з фотографією, де ви просто із задоволенням позуєте, вищі, ніж з тим фото, на якому ви демонструєте свої пишні форми.

Нехай першим пише чоловік. Справа тут не в тому, що він повинен написати, тому що він чоловік, а ви дама. Але вам потрібно бути точно впевненими в зацікавленості співрозмовника. Згідно зі статистикою, в основному чоловіки пишуть першими, тому довго чекати «судженого» не доведеться.

Не спілкуйтеся з чоловіком довго. Ви шукаєте не партнера по листуванню, а любов, тому перетворювати пошук чоловіка мрії в просте спілкування і стосунки на відстані не варто. Спочатку необхідно переконатися в тому, що він живе на прийнятній для вас відстані, адже дуже важливо, щоб ніщо не заважало вам побачитися. Далі важливо розвивати спілкування в мережі не довше пари-трійки днів. Потрібно обов'язково домовитися про зустріч. Якщо чоловік уникає зустрічі, варто негайно припиняти спілкування.

Не робіть упор на шлюб і сім'ю. Це тільки відлякує чоловіків. Хороша людина може злякатися цієї галочки у вашій анкеті, тому краще розповісти йому про свої плани на майбутнє потім.

Важлива порада: у категорії про себе пишіть про те, що вам подобається, чим ви займаєтеся, чим захоплюєтеся, як відпочиваєте. Уникати побитих фраз і цитат. Будьте простішими, і чоловіки обов'язково до вас потягнуться.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *