Ідеальний дім: пара побудувала комфортний і практичний будинок із морських контейнерів

Сьогодні ми розповімо про дивовижний будинок, який обов'язково справить на вас враження. Побудований він з двох транспортних контейнерів — одного 40 — і другого 20-футового, які були складені один на одного. Розташований він в окрузі Коуліц, штат Вашингтон, інформує Ukr.Media.

Як побудувати комфортний і практичний будинок з морських контейнерів

Після продажу свого будинку сімейна пара Джеймі і Дейв змогли купити землю і отримати маленьке гніздечко, яке вони мріяли перетворити в комфортний будинок без боргів та іпотечного кредитування. Бажаючи вирватися з вічних "щурячих перегоні" і прожити життя за своїм вибором без фінансового тягаря боргів, пара вирішила побудувати альтернативне житло у вигляді будинка з морських контейнерів, виконавши при цьому всі роботи з переобладнання самостійно.

Після декількох років важкої роботи, повного благоустрою своєї власності та будівництва не лише будинку з морських контейнерів, але і великої майстерні на території, пара отримала воістину унікальне і красиве місце, яке сміливо можна назвати ідеальним будинком. Це натхненна історія, яку ви не можете пропустити в будь-якому випадку.

Відеотур по будинку з морських контейнерів:

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *