Якщо людина впала на рейки в метро: рекомендація, яка врятує життя!

Все просто: під час тисняви натовп може скинути нещасного вниз. Від такої страшної ситуації не застрахований ніхто…

Дана інструкція повинна бути на кожній станції. Якщо людина впала на рейки в метро, у нього є всі шанси врятуватися! Тільки в тому випадку, якщо жертва не знає, що робити, і панікує, справа погана.

Безпека в метро

Перше правило — не намагайся вибратися самостійно! Під платформою знаходиться контактна рейка. Торкнувшись її, можна отримати удар струмом, несумісний з життям.

Інструкція з виживання

Якщо не видно потяга поблизу, потрібно піднятися і бігти між рейками по ходу його руху прямо до того місця, де зупиниться перший вагон, зазвичай воно відзначено чорно-білою смугою. При цьому голосно кричи, щоб люди на платформі тебе помітили і викликали чергового.

Якщо поїзд вже наближається, потрібно лягти в шляховий лоток, виїмку між рейками, прикривши голову руками. Потрібно лягати головою назустріч поїзду, щоб він не зняв одяг і не травмував.

Висота цієї колії — 0, 5 м. Якщо все робити правильно, ти залишишся цілим і неушкодженим!

Що ж робити, якщо людина впала на рейки, прямо в тебе на очах? Зберігай спокій і негайно повідом черговому або диспетчеру про критичну ситуацію через колону екстреного виклику. Також можна повідомити про це кожному працівникові метрополітену особисто! Не варто стрибати слідом або намагатися допомогти йому вибратися: пам'ятай, там, внизу, рейка з високою напругою.

Можна спробувати подати потягу сигнал «Стій!» круговим рухом руки з платформи. Машиніст помітить його і загальмує, але це крайній захід, спочатку потрібно спробувати повідомити про ситуацію черговому.

Якщо на рейки впали речі, також не варто лізти слідом за ними. Черговий по станції допоможе все дістати, варто лише йому повідомити про це!

Щоб нещасний випадок не закінчився летальним результатом, подивись це відео і покажи її всім своїм друзям, будь ласка!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *