Яких ароматів миші бояться як вогню, або як врятувати будинок від гризунів

Життя в будинку з мишами може перетворитися на справжнє пекло для господарів. Адже виселити цих непроханих гостей вкрай важко. Найкращий варіант — якісна профілактика. Не доведеться боротися з навалою гризунів, якщо своєчасно подбати про те, щоб вони не підходили до будинку, інформує Ukr.Media.

Гризунів відрізняє прекрасний нюх. Є запахи, які вони просто не виносять і якщо почують їх, не наблизяться ні на крок. Саме про ці запахи піде мова в даній статті.

Плавлена гума

Запах горілої гуми викликає справжні панічні атаки у щурів і мишей. Вони відразу ж сховаються в невідомому напрямку. Щоб відлякати шкідників, необхідно в старому металевому тазику підпалити гумовий виріб. Також, після цього можна розкласти залишки гуми в деяких місцях. Величезна перевага даного способу полягає в тому, що гризуни не повернуться ще шість місяців, якщо не більше.

Оцет

Багато хто чув, що оцет відлякує комах, але мало хто знає, що його запах на дух не переносять гризуни. Навіть якщо в приміщенні вже оселилися миші, обробіть оцтовим розчином всі поверхні, щоб стояв концентрований запах. Шкідники відразу втечуть.

Скипидар

Діє так само, як і оцет. Слід обробити приміщення скипидаром. Забійна суміш — скипидар в поєднанні з гасом. Якщо обробити приміщення такою рідиною, то миші навряд чи з'являться ще коли-небудь у вашому будинку.

Підпалені пір'я, шерсть або пух

Можна підпалити стару пір'яну подушку, непотрібний пуховик або дірявий вовняний носок. Залишки після горіння можна розкласти по кутках приміщення. Золу, що утворилася в результаті горіння, можна змішати зі шпаклівкою і посипати «мишачі стежки». Гризуни покинуть приміщення.

Дьоготь берези

Візьміть непотрібне ганчір'я і занурте його в березовий дьоготь. Ці ганчірочки розкидайте по кутах. Готово! Миші більше не потурбують.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *