Які питання варто обговорити з коханим до того, як відповісти заповітне “так”?

Вступ у шлюб — це серйозний крок. Тут дуже хочеться не помилитися у виборі, щоб згодом не зіштовхнутися з розчаруваннями і не залишитися з розбитим серцем. Цілком може виявитися так, що ваш партнер чекає від відносин і від життя в цілому зовсім іншого. Психологи виділяють кілька моментів, які слід з'ясувати з другою половинкою перед тим, як зв'язати себе узами шлюбу, інформує Ukr.Media.

Які твої найголовніші цінності, переконання і життєві пріоритети?

Дуже важливо, щоб люди не дивилися одне на одного, а дивилися в одному напрямку. Для побудови гармонійних довгострокових відносин вам потрібно мати спільні цілі і уявлення про те, що означає сім'я. Наприклад, цілком можливо, що дівчина може подумати, що після весілля вона буде далі будувати кар'єру, в той час як обранець буде очікувати, що вона стане домогосподаркою. Обговоріть ваші подальші спільні плани і з'ясуйте нюанси щодо того, як зміниться ваше життя після вступу у шлюб.

Що ти ніколи не зможеш змінити?

Часом нам здається, що в статусі чоловіка або дружини ми можемо істотно вплинути і змінити нашого партнера. Проте не завжди люди готові змінюватися. Є речі, від яких вони ніколи не зможуть або не захочуть відмовлятися. Якщо вас щось бентежить у партнері, запитайте, чи зможе він пожертвувати своїми інтересами або спробувати попрацювати над собою. Таку ж інформацію повідомте другій половинці про себе і ви. Варто вирішити питання тут і зараз, щоб точно знати, чого очікувати від майбутнього спільного життя.

Хто найважливіші люди у твоєму житті і як вони вплинуть на наш шлюб?

Дуже сумно, якщо ви перебуваєте в конфронтації з родичами або близькими партнера. Тоді йому доведеться розриватися між двох вогнів, і в результаті він може віддати перевагу не вам. Незадоволені родичі також можуть отруїти вам життя, тому дізнайтеся, чи схвалюють близькі вибір партнера і як вони ставляться до вашого рішення зв'язати себе узами шлюбу. Якщо ви плануєте жити з вашими близькими, також з'ясуйте, як партнер до цього ставиться.

Чи хочеш ти мати дітей?

Відразу з'ясуйте, чи ви плануєте мати дітей і коли. Трапляється так, що спочатку обидва не хочуть мати дитину, а потім хтось один із подружжя змінює своє рішення і наполягає на появі дитини, внаслідок чого виникають конфлікти. А іноді буває, що один за замовчуванням вважає, що у шлюбі повинні народжуватися діти, в той час як другий взагалі ніколи не планував приміряти на себе роль батька. Обговоріть це питання заздалегідь.

Як ми будемо розподіляти обов'язки у шлюбі?

Ніщо так не псує відносини, як неорганізований побут. Звичайно, ви не повинні за пунктами прописувати, хто буде мити посуд або готувати сніданок, і все ж загальні уявлення про майбутнє спільне життя у вас повинні бути. Щоб зрештою не вийшло, що чоловік звалив на дружину всі домашні клопоти, в той час як вона вважала, що займатися будинком вони будуть на рівних.

Як тобі подобається проявляти свою прихильність?

В даному випадку мова йде про такі тонкі нюанси. Наприклад, чоловік дарує дружині квіти або подарунки, але при цьому ніколи не говорить "Я тебе кохаю". Дружина засмучується і думає, що його почуття до неї не глибокі, оскільки він не зізнається у коханні. А обранець насправді любить жінку, але вважає, що подарунки кажуть більше, ніж порожні слова. В результаті виникає непорозуміння. Знаєте, в чому полягає секрет довголіття подружніх пар? У тому, що вони виявляють прихильність не так, як звикли, а так, як хоче партнер.

Ти вмієш йти на компроміс?

Є категорія людей, які не вміють погоджуватися з чужою думкою. Останнє слово завжди повинно залишатися за ними. Як правило, вони цього не приховують, оскільки воліють домінувати у стосунках. А є люди, які звикли домовлятися і йти на поступки. Дізнайтеся, до якого типу відноситься ваш партнер, щоб мати можливість прийняти правильне рішення.

Яким буде наше життя через п'ять років?

Це не співбесіда, тому просто під час чергової бесіди попросіть партнера пофантазувати на цю тему. Ви дізнаєтеся для себе багато цікавого і зрозумієте, яке ідеальне життя малює у своїй уяві друга половинка і чого можна очікувати від шлюбу. Це також дозволить вам зрозуміти, наскільки збігаються ваші погляди і чи в однаковому напрямку ви рухаєтеся.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *