Які переваги відносин з розлученою жінкою, яка має дитину

Багато чоловіків дуже бояться жінок "з причепом". Наявність дитини відлякує багатьох, але психологи вирішили виділити кілька плюсів таких відносин, інформує Ukr.Media.

Вона розуміється в серйозних відносинах

Вона вміє їх будувати і, що найголовніше, вона прекрасно розуміє ціну, яку можна заплатити за розрив. Якщо жінка з дитиною хоче побудувати нові відносини, то це не означає, що вона якомога швидше хоче знайти батька дитині. Це означає, що вона бачить у своєму обранцеві ідеального чоловіка. Це великий комплімент у бік нового обранця.

Швидше за все, вона не збирається народжувати дитину

Для чоловіка це величезний стрес. Є ті, хто не бажає бачити свою жінку вагітною і переживати разом з нею непрості перші місяці життя немовляти. Жінка з дитиною в більшості випадків не має наміру народжувати знову, принаймні, в найближчі роки.

Є можливість навчитися спілкуватися з дитиною

Знаходити спільну мову з малюком або з уже підрослою дитиною буває цікаво. Так, мати в родині дитину фінансово нелегко, але зате чоловік зможе робити життя відразу двох людей кращим і отримувати від цього задоволення.

Величезна повага рідних

Далеко не всім потрібне чуже визнання і повага, але батьки жінки з дитиною точно будуть поважати чоловіка, який її прихистить і буде любити. Зі звичайною жінкою такого може не бути — доведеться заробляти повагу, а це робити хочеться не всім.

Така жінка позбавлена інфантильності

Розлучення і проблеми після розставання з колишнім чоловіком точно залишили свій слід на її світогляді і характері. Швидше за все, вона вже не поводитиметься, як розпещена маленька дівчинка. Це величезний плюс.

Відносини з нею будуть рівноправними

Вона не буде тягнути ковдру на себе хоча б тому, що так вона може втратити свого коханого. Кожен її крок і кожне її рішення буде виваженим. Вона не стане маніпулювати чоловіком. Жінка з дитиною буде пропагувати рівноправність у родині. Любителям дипломатії це припаде до смаку.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *