Як зрозуміти, що хлопцеві потрібно більше простору

Навіть найбільш гармонійні і закохані партнери мають потребу в особистому просторі. Це час, коли кожен з вас може зосередитися на своїх інтересах і потребах, що ніколи не буває зайвим. Проте відкрито визнати, що втомлюються від партнера, можуть не всі: хтось боїться образити, хтось сам до кінця не розуміє своїх потреб. Якщо ви виявите емпатію, то зрозумієте, що багато розбіжностей і проблем можна вирішити, просто відпочивши один від одного. От як зрозуміти, що партнерові потрібно побути одному і що з цим робити, інформує Ukr.Media.

Він починає суперечки без причин

Найбільш ефективний спосіб зробити так, щоб чоловік залишив вас у спокої — посваритися з ним. Якщо ви помітили, що хлопець почав чіплятися до будь-якої дрібниці, можливо, проблема глибше, ніж немитий посуд або необережний жарт. Не виключено, що хлопець створює конфлікт, щоб мати привід віддалитися від вас і побути наодинці з собою.

Як реагувати: ви напевно захочете переконати хлопця, що він розлютився через дрібниці, але не витрачайте на це час. Краще дайте те, що йому зараз потрібно найбільше — простір. Не приймайте його бажання побути наодинці на свій рахунок. Це не обов'язково означає, що він втратив інтерес або ви його більше не приваблюєте. Хлопцеві просто бракує особистого часу.

Переживає стресову ситуацію

Якщо знаєте, що у хлопця серйозні проблеми з грошима, роботою та сім'єю, пам'ятайте, що зараз він навряд чи повністю готовий вкладатися у стосунки. У момент стресу вся увага та енергія зосереджені на його джерелі. В такий момент будь-якій людині важлива не тільки підтримка, але і можливість самостійно впоратися з ситуацією.

Як реагувати: можливо, ви захочете спробувати вирішити його проблему, втрутитися, але це тільки погіршить стан партнера. Кращий спосіб висловити підтримку — сказати: «Я з тобою, скажи, якщо можу чимось допомогти» — і відійти в сторону.

Емоційно віддалився від вас

Є багато причин, чому порушується зв'язок у парі — депресія одного з партнерів, стрес, довге перебування далеко один від одного або, навпаки, стосунки, які позбавляють повітря. Коли відчуваєте, що партнер віддалився, перший імпульс — запитати, чому це сталося і що з вами не так. Але, якщо ви разом досить довго, можна навчитися розпізнавати потребу партнера в особистому просторі і просто дати йому те, що потрібно.

Як реагувати: спробувати зблизитися здається логічним, коли відчуваєте, що партнер віддалився, але добровільний відступ може бути кориснішим. Простір дасть йому можливість знову занудьгувати і відчути потребу у спілкуванні з вами.

Став дратівливим

Відчуваєте, що партнера дратує у вас буквально все — це точно знак, що вам обом потрібна перерва. Іноді найкорисніше, що можна зробити: не з'ясовувати, хто винен у цьому роздратуванні, звідки воно взялося і чи означає це, що він більше вас не любить, а просто на якийсь час зникнути з поля зору один одного.

Як реагувати: не звинувачуйте себе або партнера, дайте вам обом охолонути. Якщо є можливість віддалитися фізично — поїхати в гості на вихідні, відправитися в подорож або провести вечір з друзями, використовуйте її.

Не здатний самостійно приймати рішення

Ще одна ознака, що хлопцеві потрібно більше простору, хоч він цього й не усвідомлює, — він став залежним. Радиться з вами з будь-якого приводу, не може взятися ні за яке діло, не отримавши вашого схвалення, загалом, поводиться як типовий безпорадний чоловік.

Як реагувати: приймати рішення про те, що партнерові потрібно більше простору, зрозуміло, теж доведеться вам. Заохочуйте його пробувати нові речі, розширювати свої межі і приймати деякі рішення, не озираючись на вас. Чим більше розвинена особистість у людини, тим щасливішою вона буде у стосунках.

Не готовий говорити про свої почуття

Іноді люди самі не знають, що їм потрібно. Якщо ви помітили, що хлопець поводиться не як зазвичай, але при цьому не хоче обговорювати свої почуття і уникає розмов, це знак, що йому варто побути одному і розібратися у всьому. Зараз не час наполягати на тому, щоб він був відвертим.

Як реагувати: відступіть, але дайте хлопцеві зрозуміти, що він може поговорити з вами про все, коли буде готовий. Разом з тим, якщо момент віддалення затягнувся і партнер в принципі не бажає обговорювати ваші стосунки і почуття, ви не зобов'язані з цим миритися.

Каже: «Мені потрібно більше часу»

Коли під час суперечки, з'ясування відносин або конфлікту партнер говорить, що йому потрібно більше часу, щоб розібратися у своїх почуттях, придумати аргумент або пробачити вас, насправді мова йде про особистий простір. Він не готовий в даний момент приймати важливі рішення, робити висновки, і це слід поважати.

Як реагувати: не наполягайте на негайній відповіді. Скажіть, що готова почекати, і уточніть, скільки приблизно часу йому потрібно — це допоможе зрозуміти, коли можна повернутися до обговорювання.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *