“Як зберегти шлюб”: Геніальні слова для жінок, які зважилися піти від чоловіка

70% всіх розлучень ініціюється жінками. Але не тому, що жінки знаходять собі когось кращого, а тому, що ними рухає бажання позбутися того, хто є, інформує Ukr.Media.

Це тільки здається, що чоловік, увійшовши в ваше життя, відразу його покращить, полегшить і візьме на себе весь тягар проблем. І ви будете щасливо жити за його надійною спиною, яка захищатиме від негараздів.

У багатьох випадках проблеми самі чоловіки і створюють. Проаналізувавши, як було і як стало, жінка робить висновок, що без чоловіка їй жилося простіше, а без нього буде ще краще.

На Сході є кілька мудрих порад, як зберегти шлюб. Філософи кажуть:

"Мудра жінка додає цукор у все, що каже чоловікові. І прибирає сіль із усього, що каже їй чоловік"

або ось ще:

"Завжди дивися на речі зі світлого боку, а якщо таких немає — натирай темні, поки не заблищать"

Але в сучасному світі мудрість стосунків виходить за межі простої терпимості чи умілих компліментів. Важливо не тільки говорити і слухати, а й чути один одного. Емоційна підтримка, взаємоповага і готовність працювати над стосунками — це те, що допомагає подолати кризи і зберегти шлюб. Важливо також розуміти, що щастя не полягає тільки в присутності когось у вашому житті, а в гармонії з собою і світом навколо.

Тому, шукаючи вихід з проблем у шлюбі, не забувайте про власне благополуччя і самоповагу. Інколи розлучення може бути важким, але необхідним кроком до нового, щасливого життя, де ви будете сильнішими і більш впевненими у собі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *