Як за допомогою одної таблетки для посудомийної машини легко відмити всю ванну кімнату

Напевно, вже нікого не здивуєш тим, що багато засобів можна використовувати далеко не тільки за прямим призначенням. Справедливо це і в разі таблеток для посудомийної машини. Чи замислювалися ви коли-небудь про те, що одна така маленька таблетка здатна відмити величезну кількість брудного посуду? Чому б не використовувати її не тільки для посуду, а, наприклад, і для ванної кімнати?

Вам будуть потрібні:

  • таблетка для посудомийної машини;
  • вода;
  • пляшка з пульверизатором

Приготувати засіб для чищення з таблетки для посудомийної машини дуже просто: візьміть пляшку, заповнену гарячою водою і опустіть в неї 1 таблетку засобу для посудомийної машини. Дочекайтеся її повного розчинення і засіб для чищення готовий!

Такий засіб заощадить вам не тільки гроші, але і час, а також і сили, адже нічого не доведеться терти!

Наприклад, він відмінно справляється із забрудненнями на раковині: просто розпорошите приготований засіб по поверхні, а буквально через хвилину змийте його вологою ганчіркою, інформує Ukr.Media.

Також чудово справляється цей засіб і з нальотом на крані, а також із забрудненнями на дзеркалі. Крім того він додатково як би створює плівку, яка зберігає чистоту крана і дзеркала ще довше. А у випадку з душовою кабіною, ванною і керамічною плиткою вам навіть не потрібно використовувати ганчірку: просто нанесіть засіб на поверхню, а через кілька хвилин просто змийте його разом з брудом струменем води.

І, звичайно, таблетками для миття посуду можна почистити і унітаз. Якщо ви хочете провести йому генеральне прибирання, залийте в унітаз приблизно чайник теплої, але не гарячої води. А потім опустіть в нього половину таблетки для посудомийної машини і дайте їй повністю розчинитися. В цей же час другу половину таблетки помістіть у зливний бачок, там вона буде потроху розчинятися і унітаз довше буде чистим. Після чого йоржиком помийте стінки унітазу, спустіть воду і він чистий як ніколи!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *