Як відрізнити дійсно заможного чоловіка від звичайного брехуна, який лише прикидається таким

Він дарував квіти, водив у ресторани, розповідав про свій дуже успішний бізнес. А через місяць з'ясувалося, що він є лише дрібним клерком у банку і живе з мамою в однокімнатній квартирі на околиці міста, інформує Ukr.Media.

Це не зачин комедії про невдалі стосунки, такий сценарій цілком може статися у житті, адже чоловіки не менше за жінок полюбляють пускати пил у очі. Ми розібралися у жіночих способах розпізнати класичного "брехуна" ще на ранній стадії знайомства.

Краватка гарна, але до себе додому не кличе

Він завжди одягнений з голочки і призначає побачення у помпезних місцях, але незмінно ухиляється від питання про похід до нього у гості. А живе він, за власними розповідями, десь у центрі у величезній квартирі, майже поруч кимось із уряду.

Причини відмови такі ж помпезні, як і кафешки, куди він ходить: то у покоївки страшний грип, то масштабний ремонт ніяк не закінчиться, то зйомка багатосерійного фільму у його елітному будинку. Все це, звичайно, може бути правдою. Але, швидше за все, хлопець просто вішає локшину вам на вуха і до його реального місця проживання потрібно добиратися електричкою з трьома пересадками.

Це тільки на час ремонту

Інший варіант: він все ж таки кличе до себе, але зізнається, що знімає квартиру, оскільки у його власній роблять ремонт і йому потрібно десь жити. А жити він вирішив неодмінно у крутій квартирі у самому центрі, оскільки не звик ні на чому заощаджувати.

Все нове та гарне — для особливих випадків

На кожне побачення він одягається, немов йде на вручення "Оскара". Але ось ви вирішили провести час у парку — влаштувати щось на зразок пікніка. І у чому він прийшов? У заношених джинсах і майже рваній футболці.

"Криза — вона у головах"

Якщо раптом розмова відхилилася у бік економіки (таке теж може трапитися на побаченні), чоловік-брехун у будь-який спосіб спробує дистанціюватися від проблем. Його коронним висловом буде щось на зразок слів про те, що "криза — вона у головах людей", а реальні чоловіки завжди усього досягають. Далі піде розповідь про його успішне життя, про те, що у нього все добре у порівнянні з іншими, які, взагалі, дурні і невдахи.

Та годі, це нормальні ціни!

Ось ви прийшли у кафе або цілий ресторан, де ціни чомусь набагато вищі за середні у подібних закладах. Але хлопця це анітрохи не бентежить, принаймні, він цього не показує. При цьому замовляє він щось найдорожче, але небагато.

Кладе телефон на стіл і весь час чіпає його

Хоча спілкування з власним телефоном під час побачення належить до розряду моветонів, справжній брехун не бачить у цьому нічого поганого. Тим більше, якщо телефон — остання модель iPhone. Влаштувавшись навпроти дівчини, чоловік-удавальник обов'язково покладе ґаджет на стіл, "яблуком" догори, і буде періодично його обмацувати та дивитися на дисплей, наче очікуючи на важливе повідомлення.

Авто є, житла немає

Він їздить на дорогій машині, вартість якої дорівнює вартості нерухомості, і стверджує, що купив її не у кредит. Однак власного житла у нього немає. На питання, чому він живе в орендованих квартирах, відповідає щось на зразок "не хочу прив'язуватися до одного місця" або "поки не визначився, де хочу жити".

Здавався вродливим, поки не відкрив рот

Найцінніше у спілкуванні двох людей, особливо якщо справа стосується побачення — повноцінний діалог. Але не театр одного актора. У випадку з класичним брехуном, дівчині, швидше за все, доведеться витерпіти тривалу, місцями нудну і жалюгідну моновиставу, де найбільш часто вживаним словом буде займенник "я".

Якщо чоловіки полюбляють прикидатися заможними, щоб справити враження, то завдання дівчат, які грають у ту саму гру, інше — показати цілковиту байдужість до фінансових благ.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *