Як весело зустріти Новий рік вдома

Одні традиційно зустрічають Новий рік виключно з родиною, інші вважають за краще святкувати його з друзями. Але навіть тим, хто не уявляє свята без великої і веселої дружньої компанії, зовсім не обов'язково в цю казкову ніч кудись йти. Весело відсвяткувати прихід Нового року цілком можна і вдома.

  • Якщо хочете, щоб свято у вашому будинку запам'яталося, станьте його організатором. Це додасть клопоту, зате гарантує, що ваша новорічна ніч не пройде в нудних застільних посиденьках, інформує Ukr.Media.

  • Добре продумайте сценарій свята. Можна організувати невеликий домашній карнавал. Тоді доведеться заздалегідь підготувати костюми всім його учасникам та визначити їх ролі. Якщо часу на виготовлення костюмів немає, можна просто зробити красиві святкові таблички з іменами персонажів і роздати гостям.

  • Підберіть ігри, які пожвавлять вашу святкову ніч. Краще при цьому орієнтуватися на смаки і звички ваших гостей. В одній компанії віддадуть перевагу рухливим іграм, в іншій — спокійним, які дозволяють проявити свою ерудицію.

  • Обов'язково подбайте про відповідне оздоблення будинку. Залежно від вашої фантазії і можливостей можна прикрасити весь будинок, або тільки одну кімнату, де буде проходити бенкет. Цікавих способів створити в будинку новорічну казку існує безліч. Цілком підійдуть для цього традиційні сніжинки, «дощик», ялинкові іграшки і, звичайно, ялина або хоча б ялинові гілки. Можна прикрасити будинок самостійно, а можна підключити до цього процесу і гостей — наприклад, попросити їх принести по одній-дві ялинкових прикраси (краще зроблених самостійно) і таким чином прикрасити ялинку.

  • Не проводьте весь передноворічний день біля плити в спробах приготувати якомога більше смачних і оригінальних страв. Інакше до настання новорічної ночі у вас не залишиться ні сил, ні бажання веселитися самим і розважати гостей. Цілком можна обмежитися «шведським столом» з різноманітними бутербродами і закусками. А прикрасити стіл краще не максимальною кількістю їжі, а з допомогою красивого і оригінального новорічного сервірування.

  • Підготуйте святковий салют. Феєрверк як ніщо інше, здатний створювати настрій свята. Проте, щоб він не обернувся розчаруванням, а тим більше великими неприємностями, салют потрібно ретельно продумати і підготувати. Піротехніку варто купувати тільки сертифіковану, у спеціальних магазинах і обов'язково продумати місце для запуску (на безпечній відстані від будинку, подалі від вікон, балконів і т. д.).

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *