Як при ній ходити в туалет?

Що б звикнути до нового партнера потрібно час, передає Ukr.Media. Ви дізнаєтеся нові речі один про одного (не завжди приємні) і потихеньку відкриваєте один одному чергові секрети. Наприклад, під час сну ви гладите її по волоссю і з жахом усвідомлюєте, що волосся її – не справжні.

Є ще одна маленька річ – ходити в туалет по-великому. Перші кілька місяців зустрічей ця тема залишається незайманою, тому що при ній ви не ходите в туалет принципово і терпіть, а вона взагалі заперечує той факт, що дівчата какають.

Все це закінчується одним прекрасним днем, коли гостра заморська їжа вибухає у вашому шлунку як ядерна бомба. А ти ж попереджав її не їсти так швидко.

Всі какають. Схоже на фразу Доктора Хауса на футболках, але це реальність. Рано чи пізно ви прийдете до обговорення туалетних пригод, але до тих пір, ось вам кілька ідей, як тримати ситуацію в своїх руках.

Незвично

Звичайно, такі речі, як фен у ванній, або раптово запалений сірник в туалеті, або відкрите вікно в розпал зими приховають запах, але як ви поясните своїй співмешканці, куди ви пропали на 20 хвилин, а разом з вами якась «комсомольская правда»? Ми вам допоможемо.

Робіть це, коли вона спить

Жінки – заручники звичок. Вони встають завжди в один час і лягають однаково. Подстройтесь під її щоденні звички. Якщо вона встає о 7 ранку – то вставайте в 6.40 і ходите по своїх справах. Якщо ж ваш організм звик до вечірніх прогулянок у ванну кімнату, то дочекайтеся, поки вона засне, й тоді сміливо йдіть в туалет.

Робіть це, коли вона дивиться телевізор

«Дом2» або «Канікули в Мексиці», «Інтерни», «Вороніни» або навіть «Глухар» займають все свідомість жінок під час перегляду. Якщо вона не дивиться телевізор, Інтернет врятує ситуацію. Перегляд на Youtube роликів з котами може захопити її на довгі години, і їй абсолютно все одно, де ви там ходите. Ще тема може спрацювати, коли вона розмовляє по телефону зі своєю подругою або мамою. В цьому випадку їй навіть хочеться, що б ви були як можна далі від неї.

Робіть це, коли вона приймає ванну

Якщо ванна з туалетом окремо, то все просто – ходіть в туалет коли вона приймає ванну. Жінки проводять немислимий час у ванній, так що можеш розслабитися надовго і почитати новини спорту в додачу. Буває, коли суміщені санвузли. І в цьому випадку вона проводить більше часу у ванній. Так, краса вимагає часу. Що вона робить там так довго? Швидше за все, маску для обличчя, адже вона точно не какає там, адже жінки не какають. У будь-якому випадку, коли вона закінчить свої справи, вона інстинктивно спробує позбутися доказів і зробити вигляд, що нічого не відбувається. Як раз в цей час настає ваш шанс швиденько застрибнути в туалет і зробити свої справи.

У випадку аварійної ситуації

У тому випадку, коли туалет зайнятий, а у вас Фредді Крюгер розриває живіт зсередини є п'ять способів виправити ситуацію.

Увімкніть душ

Біжить вода, навіть більш ефективна, ніж включений фен. І поки вода створює звуковий бар'єр, сам включений душ знімає з вас всі підозри, чому ви ванній так довго. А ви так довго приймаєте гарячий душ, тому що ваші м'язи болять і їх треба розім'яти, а холодний, тому що у вас ось уже кілька днів не було сексу. Знайдіть виправдання і «приймайте душ» скільки вам буде завгодно.

Увімкніть музику

Вийшов новий альбом вашої улюбленої групи, пісні з якого вам дуже терміново треба послухати. Ви закачали їх на свій телефон і вам обов'язково потрібно слухати їх неймовірно голосно через колонки, тому ви візьмете це все з собою в туалет, закроетесь там і прослухаєте перші три пісні, що б не відволікати її. Всі. У вас є 10 хвилин. Час пішов.

Відішліть її куди-небудь з дому

Потрібно придумати причину, по якій ви абсолютно ні при яких обставинах не можете вийти з дому, а їй обов'язково потрібно вийти на якийсь час. Наприклад, ви вирішили приготувати сніданок чи вечерю для неї, але у вас не вистачає ключового продукту, а вам колись бігти за ним і нехай вона сходить в магазин, поки ви починаєте готування. Ще можна прикинутися хворим і спровокувати її на похід в аптеку за ліками. Коли вона повернеться, ви себе будете почувати чудово, і можливо будете легше на пару кілограм.

Вийдете з дому

Припустимо, випровадити її не вдасться. Тоді скажіть їй, що ви щось забули в супермаркеті або на заправці і що це дуже терміново. Придумайте будь-яке виправдання, крім того, що у вас «чужий» в прямій кишці, що рветься назовні.

Йдіть в туалет зі світом

З часом, похід в туалет перестане бути проблемою для вас обох. Ви настільки звикнете один до одного, що вона не буде звертати увагу навіть на те, що ви пукнули після поглинання бігмака, а ви з посмішкою вислуховувати її історії про те, як вона 5 днів просиділа на унітазі з-за любові до молочних продуктів. Незабаром, ви дізнаєтеся всі брудні секрети один про одного, навіть ті, про яких ви чути ніколи не бажали.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *