Як без слів можна привернути увагу жінки

Можливо, вразити дівчину, не здійснюючи для цього красивих або широких жестів, не так легко. Зате просто привернути її увагу, не роблячи якихось божевільних дій і не промовляючи ні слова, можна. Методи відмінно працюють і коли ви в невеликій компанії поруч, і коли перебуваєте, наприклад, в галасливому барі або клубі, і вас розділяє не один десяток метрів. В ідеалі, застосувати всі чотири поради відразу, тільки в різній черговості, інформує Ukr.Media.

Дивитися в обличчя

Переконайтеся, що ви дивитеся на неї, і в обличчя, а не нижче. Не має значення, чи перебуваєте ви поруч і вже розмовляєте, або ніяк не контактуєте. Прямий погляд показує вашу зацікавленість дівчиною і «присутність» поруч з нею, в її полі. А якщо вона в цей момент ще й щось розповідає, то, що ви дивитеся їй в обличчя, говорить про увагу до неї.

Прийняти вигідну позу

Не ігноруйте мову тіла і одну з найпростіших і діючих фішок — правильно подати себе візуально. Слідкуйте за поставою і позою в цілому, але робіть це максимально невимушено. Прагніть виглядати в очах дівчини зібраними і упевненими в собі, не показуйте зайвої розслабленості: вона може подумати, що ви не хочете тут бути і не зацікавлені в тому, що відбувається.

Створити зоровий контакт

Цей момент пора втілювати в життя після того, як буде відпрацьований прямий погляд в обличчя. Тому що діє він ще краще. Зоровий контакт — це буквально інтимний спосіб спілкування без слів: ось чому деяким людям дуже складно його створити і утримати. Тільки не тисніть на дівчину — погляд повинен бути невимушеним. Не потрібно їй дивитися в очі всі півгодини спілкування.

Посміхатися

Може це і здається прерогативою дівчини, однак чоловік з кам'яним обличчям — точно не те, що привертає увагу в хорошому сенсі. Дозволяйте собі випромінювати дружність і показувати, що вам приємна присутність дівчини поруч. Однак прагніть посміхатися природно і «до місця», тому що дівчата чутливі до фальші в таких речах.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *