Я плачу за місце на паркінгу, але якийсь мудак став займати моє місце! Моя помста була страшною..

Люди проявляють чудеса фантазії, коли справа доходить до боротьби з мудаками на дорогах. Якщо людина не розуміє слів, то чому б не зробити їй урок, який вона запам'ятає назавжди?

Так і зробив герой нашого посту, коли побачив, що якийсь незнайомець продовжує ставити свій автомобіль на його паркувальне місце. І це після численних попереджень та прохань!

Ось користувач Reddit під ніком Goalnado розповів про те, як помстився невихованому водієві, який займав чуже паркувальне місце:

працюю в невеликому офісі, який знаходиться в дуже жвавому районі Північного Лондона. Позаду нашого будинку є крихітна парковка, на якій міститься 8 машин, паркувальні місця ми розділяємо з нашими сусідами.

Кожен з нас платить 1200 фунтів в рік за місце на парковці. Але це не проблема, тому що наша робота передбачає роз'їзди – нам доводиться їхати з офісу, а потім повертатися назад кілька разів в день.

Близько 7 тижнів тому незнайомий нам автомобіль почав з'являтися на нашій парковці і завжди на МОЄМУ МІСЦІ.

Я відразу ж почав блокувати його автомобіль своїм. Очевидно, мій робочий день закінчувався раніше, ніж робочий день ідіота, який паркувався на моєму місці, тому що я так і не застав його, ніхто так і не зайшов, щоб попросити мене відігнати машину.

Я безліч разів залишав йому записку зі своїм номером телефону, але так і не отримав від нього дзвінка і частенько знаходив записку зім'ятою на землі.

Через 10 днів моє терпіння лопнуло, я почав обмірковувати план, як краще провчити цю особину, передає Ukr.Media.

Я раптом зрозумів, що мій колега йде у відпустку на два тижні, а мій брат їде в Канаду на місяць, так що в моєму розпорядженні буде зайве паркувальне місце і дві машини.

У п'ятницю пізно ввечері я припаркував машину брата на місці мого колеги, таким чином заблокувавши машину цього чоловіка.

Потім я подзвонив в паркувальну компанію, заніс машину брата в список дозволених для паркування на нашій стоянці і не забув згадати про те, що там стоїть ще і Ford Fiesta Zetec, припаркований з порушеннями, так що в понеділок вони можуть приїхати і оштрафувати його.

Приїжджаю я в понеділок на роботу і що я бачу! Розлючений спітнілий чоловік кричить на паркувальника, тому що той виписує йому штраф. Він же заблокований!

Але паркувальник пояснює йому, що це не має значення. Головне, що він спочатку став неправильно, так що тепер йому виписаний штраф в 100 фунтів (близько $ 140).

Я ледве стримую сміх, коли мене запитують, хто власник цієї машини. Я відповідаю, що, на превеликий жаль, я цього не знаю.

Його автомобіль був заблокований на парковці ще місяць. Паркувальник з'являвся там не менше 18 разів, він виписав штрафів як мінімум на 2000 фунтів (а, може, і більше).

Кожен день чоловік з'являвся в нашому офісі, випитуючи, хто власник машини. Він дав нам зрозуміти, що просто знищить його, коли знайде. Всі співробітники нашого і сусіднього офісу знали, що відбувається.

Було дуже важко втриматися, щоб не розсміятися хаму в обличчя, коли він приходив дізнатися останні новини про власника.

Навіть коли мій колега повернувся з відпустки, я не забрав машину брата з парковки, а залишав свою в 10 хвилинах ходьби від офісу. Просто хотів переконатися, що цей мудак отримає своє.

Навіть незважаючи на те, що це завдавало мені незручність. Я бажав відплати.

Пару моментів:

1) Це крихітна наземна лондонська парковка, в яку складно в'їхати або виїхати з неї. Евакуатору складно буде туди потрапити, навіть при всьому бажанні.

2) Як багато хто з вас помітили, він міг би забрати свою машину або пересунути автомобіль мого брата з допомогою підкатного візка. Але як показала вся ця історія, чоловік був просто ідіотом".

Через місяць машину братові довелося повернути, так що чоловік нарешті зміг забрати свій автомобіль.

Можливо, що життя так нічому і не навчила порушника. Сподіваємося, що хоча б ви винесете з цієї історії цінний урок.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *