Хвора на рак дівчина повінчалася з коханим прямо в лікарні. Через 18 годин її не стало

Перед самим Різдвом 31-річна американка Хізер Ліндсей зі штату Коннектикут вийшла заміж за кохану людину, передає Ukr.Media. Як будь-яка наречена, вона пережила приголомшливу мить. Як хвора на рак грудей останньої стадії, вона здійснила головну і, на жаль, останню мрію свого життя.

Одруження пройшло прямо в госпіталі Святого Френсіса в Хартфорді, де дівчина перебувала останні місяці. Під час церемонії Хізер лежала в ліжку у весільній сукні і кисневій масці. Зворушлива фотографія, де вмираюча наречена здіймає руки в тріумфальному жесті, пронизала серця користувачів Мережі.

Через 18 годин після одруження дівчина померла.

Історія закоханих почалася навесні 2015 року, коли Хізер і 35-річний Девід Мошер познайомилися на заняттях танцями. З тих пір вони не розлучалися, а через трохи більше року, за 2 дні до Різдва, хлопець планував зробити Хізер пропозицію.

Вранці 23 грудня дівчина попросила коханого сходити з нею разом до лікаря. Там обидва дізналися шокуючу новину: у дівчини виявили швидкорослу пухлина в грудях. Це не злякало Мошера: того ж вечора він орендував карету з кіньми і в романтичній обстановці запропонував Хізер руку і серце.

«Я хотів, щоб вона розуміла — ми переживемо все це разом», — говорить Девід.

Після курсу хіміотерапії дівчині полегшало, тому пара призначила весілля на 30 грудня. Але незабаром лікарі винесли страшний вирок: метастази пішли в легені й мозок. Відкладати вінчання більше не було сенсу.

У підсумку, на тиждень раніше терміну, Хізер одяглася за допомогою рідних у весільну сукню і одягла перуку, щоб приховати випале волосся після хіміотерапії.

Після цього медсестри привезли її на ліжку в лікарняну каплицю, де її вже чекали гості, священик і коханий Девід. Багато хто з присутніх не могли стримати сліз. Це був відчайдушний і прекрасний виклик смерті.

Наречений і наречена обмінялися зворушливими клятвами і пообіцяли «любити один одного, доки смерть не розлучить їх».

Це були останні слова в житті Хізер. Вона померла на наступний день, 30 грудня замість весілля відбулися її похорон.

«Вона була моїм серцем. Ніколи не приймайте любов, як належне, оскільки її можуть забрати у вас в будь-який момент», — сказав Мошер.

Ця сумна і зворушлива історія має щось спільне з фільмом «Поспішай кохати». Люби гаряче і потужно, поки ти живий і сповнений сил!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *