Доповніть своє уявлення про світ: неймовірні за своєю природою парки Азії

В Азії чимало дивовижних чудес природи, але деякі з найкрасивіших і вражаючих перебувають під охороною держави, в статусі національного парку з метою захисту місцевої флори і фауни. Діяльність людей у них обмежена, але сама місцевість відкрита для туристів, охочих подивитися на природне розмаїття нашої планети. Погляньте і ви на неймовірні за своєю природою парки Азії і доповніть своє уявлення про цю частину світу новими деталями, інформує UkrMedia.

Масада, Ізраїль

Цей парк можна охарактеризувати так: вражаючі пейзажі плюс історичні культурні пам'ятки. Він розташований поруч з Мертвим морем на вершині плато східної частини Іудейської пустелі і є одним з найпопулярніших місць в країні. А Масада представляє величезний інтерес як для туристів, так і для науковців та археологів.

Цзючжайгоу, Китай

Цей надзвичайно красивий парк славиться своїми чарівними синьо-зеленими озерами і багаторівневими водоспадами. Він знаходиться в гірському масиві Хв-Шань провінції Сичуань і є домом для багатьох рослин і тварин, яким загрожує зникнення. У 1992 році Цзючжайгоу був оголошений об'єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Фудзі Хаконе Ідзу, Японія

Він розташований на острові Хонсю. І саме в цьому національному парку знаходиться візитна картка країни – гора-вулкан Фудзі. Неподалік від гори ви знайдете популярні гарячі джерела Хаконе (улюблене місце туристів), а також мальовничу місцеву визначну пам'ятку під назвою «П'ять озер Фудзі».

Сундарбан, Індія і Бангладеш

Багато парків Азії відкриті для відвідування туристами, а діяльність на їх території обмежена. Цей же парк Західної Бенгалії відомий у всьому світі як один з останніх, де залишилися місця з незайманою природою. Тут в достатку ростуть мангрові ліси і проживає популяція легендарних бенгальських тигрів. Площа Сундарбана становить 10 тисяч кв. км, а свій статус парк придбав в 1984 році.

Гереме, Туреччина

Парк Гереме (також пам'ятник ЮНЕСКО) розташований в Центральній Анатолії в історичному регіоні Каппадокія. Він славиться своїми дивовижними скельними утвореннями і печерними церквами. Стародавні церковні фрески є одними з головних визначних пам'яток, що привертають мандрівників з усього світу.

Кхао Сік, Таїланд

Цей незвичайний парк знаходиться всього в парі годин їзди на північ від Пхукета. Вчені кажуть, що його тропічні ліси не тільки старші амазонських, але і набагато різноманітніші. Місцеві пейзажі дійсно захоплюють дух. Особливо популярна приголомшлива і дивовижна раффлезія, гігантська квітка діаметром до одного метра. Коли вона цвіте, то видає дуже неприємний запах гниючого м'яса.

Халласан, Південна Корея

Цей мальовничий парк розташований на острові Чеджудо. У його центрі знаходиться вулкан Халласан і безліч вулканічних кратерів озер. Особливо вражають місцеві водоспади і рослинність. Крім того, різноманітний клімат острова варіюється від субтропічного до досить холодного, що робить його абсолютно унікальною екосистемою на планеті.

Гунунг Геде Пангранго, Індонезія

Парк є частиною мережі біосферних заповідників ЮНЕСКО, і він охоплює два вулканічних піки в районі Західної Яви. Тут ростуть унікальні рослини, які ніде більше на Землі не зустрічаються. Крім того, незвичайна флора доповнюється найрізноманітнішою фауною, включаючи леопардів і рідкісну жовтогруду куницю. А туманні гірські піки і прилеглі чайні плантації роблять цей парк незабутнім місцем для відвідування.

Кеньдін, Тайвань

Парки Азії є не тільки дикорослі рослини, густі ліси і водоспади. Ось, наприклад, цей мальовничий парк, розташований на півдні Тайваню, славиться своїми приголомшливими пляжами і кораловими рифами. Тут також знаходиться знаменитий маяк Елуанбі 18 століття. Основна розвага туристів – це дайвінг і катання на водних мотоциклах, а місцеве однойменне селище пропонує їм екзотичний нічний ринок, готель і навіть бари.

Нікко, Японія

Нікко з його водоспадами і красивим озером Тюдзендзі можна відвідувати цілий рік, але восени цей парк особливо радує своїми яскравими фарбами. Туристи також можуть оглянути комплекс стародавніх синтоїстських храмів і святилищ, що охороняються ЮНЕСКО. В обрамленні гір і кедрових гаїв вони виглядають особливо велично.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *