Дівчина схудла більше ніж на 30 кг через скасоване побачення і тепер хлопець кусає собі лікті

24-річна дівчина розповіла, як одного разу сходила на побачення з хлопцем, який відмовився продовжувати спілкування з нею, тому що фігура Лорі йому не сподобалася. І для дівчини це стало справжнім поштовхом до змін, інформує Ukr.Media.

Лорі дуже зраділа, коли познайомилася з хлопцем в Інтернеті — адже до цього вона майже 4 роки ні з ким не зустрічалася

Вони сходили на побачення і домовилася зустрітися ще раз через тиждень — на день народження Лорі.

Ось тільки незабаром після першої зустрічі хлопець написав дівчині, що вона завелика для нього — і він більше не хоче її бачити. Такий поворот подій зачепив Лорі, яка на той момент важила близько 100 кілограмів — і став поштовхом для її перетворення.

Лорі змінила своє харчування і стала займатися спортом. Раніше дівчина купувала їжу на винос, а тепер стала готувати такі ж страви сама, намагаючись знизити їх калорійність. Лорі також записалася до персонального тренера, іноді займаючись по 6 днів на тиждень, щоб привести своє тіло в тонус.

Але при цьому Лорі не відмовилася від улюблених ласощів — просто тепер вона вписує їх у свій раціон. А ще вона збільшила кількість кроків, який проходить щоденно — з 3000 до 15000.

За пів року Лорі знизила свою вагу з 100 до 67 кілограмів.

За словами дівчини, люди почали помічати зміни і робити їй компліменти — навіть той хлопець, який її кинув.

  • Лорі розповіла, що молодий чоловік, який грубо відгукнувся про її вагу навіть написав їй: «Привіт, як справи, дуже добре виглядаєш. У тебе все ще немає хлопця?» Я так йому і не відповіла. Мені наплювати. Він все ще підписаний на мене в Instagram і дивиться мої історії. Господи боже".

Лорі вдалося побороти свою любов до їжі та взяти себе в руки — а все завдяки хлопцю, який навіть не здогадувався про те, які наслідки матимуть у його слів.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *