Дівчина пошила максимально природну сукню для шкільного проєкту — її таланту позаздрять найвідоміші кутюр’є

Старшокласниця пошила унікальну сукню для випускного проєкту і звернула на себе увагу журналістів. Не дивно: подивившись на таке вбрання, його вже точно неможливо забути. На бал у незвичайній сукні, звичайно, не сходиш, але ось підкорити серця кутюр'є вдасться, інформує Ukr.Media.

Коли дизайнер береться за справу — це не завжди гарант успіху. Австралійка Джессіка Коллінз вирішила внести лепту в розвиток фешн-індустрії, але у свій особливий спосіб.

Старшокласниця пошила собі сукню, прикрасивши її нижню частину манго.

Сама ідея створення такого вбрання спала на думку 18-річній дівчині, коли вона задумалася про долю перестиглих манго. Сім'я Джесіки володіє фермою з вирощування популярного тропічного фрукта, тому школярка добре знайома з цим даром природи.

"Можна часто побачити, як манго викидають даремно… зазвичай, лушпиння і переспілі плоди відправляються на звалище", — пояснила Джессіка.

Дівчина брала зерна перезрілих манго і поступово приводила їх у відповідний для подальшого використання вид.

Зерна відмінно підходили для сукні, тому що вони досить плоскі і невеликі. Варто було їм висохнути, зовнішня оболонка починала переливатися подібно перлам.

"Я залишила зерна максимально природними", — розповіла вона.

Дівчині знадобилося близько семи сотень плодів манго і чотири місяці кропіткої роботи, щоб представити фінальний результат.

"Я витрачала три години на день, створюючи вбрання", — зізналася Джессіка.

Шлях школярки був непростий, а робота не завжди йшла як по маслу. Проте, сам процес створення сукні і фінальний результат зробили Джесіку дуже щасливою. Разом із нарядом дівчина підготувала і портфоліо на 80 сторінок, де вона в загальних рисах пояснювала кроки роботи над сукнею.

"В індустрії вирощування манго дуже багато порожніх витрат. Тому я б хотіла, щоб насіння цього плоду в майбутньому стали придатним для носіння волокном, чимось на зразок бавовни", — поділилася думками дівчина.

Джессіка, однак, пов'язувати майбутнє з дизайном не поспішає. Дівчина впевнена, що її призначення — бути медсестрою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *