Декілька порад психолога жінкам, як сподобатися заможному чоловікові

Бажання спокусити багатого чоловіка — це не злочин, так що немає нічого кримінального в тому, щоб бажати кращого життя. Психологи дають поради, як сподобатися забезпеченому чоловікові. Потрібно пам'ятати, що з успішними людьми іноді буває дуже непросто, інформує Ukr.Media.

Не приховуйте намірів

По-перше, в більшості випадків багаті чоловіки не дурні, тому чудово розуміють, якій жінці і що конкретно від них потрібно. З іншого боку, багатьом хочеться побачити від коханої підтвердження того, що вона не полює за грошима. Важливо розуміти, який тип чоловіків перед вами.

В основному, велику роль відіграє наявність або відсутність скупості. Щедрі багаті чоловіки не проти того, щоб дівчата виявляли інтерес до грошей. Тим, хто звик рахувати свої гроші, бажано бачити в супутниці чесність і незацікавленість у фінансовому плані.

Це найважливіший момент у відносинах з чоловіками з достатком. Необхідно розуміти, кого вони шукають — утриманку або скромницю.

Пам'ятайте про його напружений графік

Якщо він багатий, то це майже на сто відсотків означає, що він не має в розпорядженні багато вільного часу. Гроші — це завжди великі турботи і постійна зайнятість.

Багатий чоловік, швидше за все, не зможе йти назустріч, вибравши для побачення той час, що підходить вам. Саме тому постарайтеся підлаштуватися під нього самі і не розцінюйте його фразу в стилі «в четвер о 16:30» як примху. Просто у нього немає вільного часу.

Будьте гнучкими

Жінки, з якими власник товстого гаманця не може домовитися, автоматично потрапляють в чорний список. Це люди бізнесу, люди переговорів. Багато з них не можуть йти на компроміси з-за непоступливого характеру, який допоміг їм досягти всього.

Вони чекають гнучкості від жінки. Якщо дама не сперечається з багатим чоловіком і не виставляє йому своїх умов, то він їй буде вкрай вдячний за можливість розслабитися у відносинах. Не варто бути докучливою, тому що у нього і без цього достатньо причин для головного болю.

Позбавтеся ревнощів

Якщо у вас вийшло розпочати спілкуватися з таким чоловіком, то доведеться залишити ревнощі й власництво до іншого роману. Зробити це часом вкрай складно, проте такий чоловік точно скаже вам спасибі, якщо ви не будете його ревнувати до секретарки або подруги.

Багатим чоловікам ніколи витрачати свій час на з'ясування відносин. Якщо ви тільки почали зустрічатися, то краще навіть не заводити тему ревнощів і не виводити чоловіка з себе.

Будьте собою

Якщо ви хочете справити хороше враження, то доведеться бути собою і не перегравати. При першому натяку на фальш багатий чоловік одразу ж розпрощається з вами, тому що йому важливо довіряти вам, бачити у вас щирість.

Не потрібно говорити про те, що у вас три вищих освіти, намагатися отримати його схвалення своїми «плюсами». Він сам запитає вас про те, що йому цікаво. Дайте йому можливість насолодитися простою і приємною бесідою. В цьому плані вам допоможе вміння слухати. У багатого чоловіка складне життя, тому він може захотіти поділитися ним з вами. Слухайте, задавайте питання. Як тільки він сам переведе тему на вас, почніть здалеку підбиратися до своїх плюсів. Не намагайтеся справити враження своїм статусом або талантами.

Не нав'язуйтесь

Найменше йому потрібна закохана дівчинка, яка не вміє розставляти пріоритети в житті. Успішний чоловік потребує зрілої дами. Необхідно робити вигляд, що стосунки для вас не є головним пріоритетом.

Продовжуйте працювати, вчитися, розважатися і займатися своїми улюбленими справами. Не присвячуйте чоловікові всі свої думки, не надзвонюйте йому. Ділові люди люблять самі дзвонити, коли їм щось від вас необхідно. Іноді вони при першій зустрічі влаштовують перевірку — навмисно не беруть номер телефону у дівчини, щоб подивитися, чи не стане вона пропонувати побачитися пізніше.

Багатий супутник ні в якому разі не повинен здогадуватися, що ви маєте на нього якісь плани. В цьому є багато плюсів, серед яких найголовніший — він буде більше вас цінувати, адже ви не така, як усі, ви не легкодоступні. Тут важливо не переходити межі дозволеного, щоб він не подумав, що йому не варто витрачати на вас свій час.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *