Ці 8 чоловічих секретів розумні жінки обов’язково мають знати

Щоб стати для свого обранця музою серця, достатньо сильно його кохати і хоча б трохи розбиратися у чоловічій сутності. Ми вирішили відкрити 8 чоловічих секретів, які дозволять стати його кращим другом і надійним затиллям, інформує Ukr.Media.

Чоловіки дуже емоційні

Образ "міцного горішка", у якого замість нервів натягнуті сталеві канати — чергова байка Голлівуду, що не має нічого спільного з реальністю. Чоловіки вміють відчувати, вони теж можуть бути сентиментальними і сильно переживають, просто про це зазвичай не говорять. Він помічає усе — і тон жінки, і її погляд, і дивні зміни у поведінці. Його можуть боляче поранити її слова, неуважність, байдужість, навіть якщо здається, що це дрібниця. Не дрібниця. Жінка, яка кохає, швидко це зрозуміє, придивившись до настрою і вчинків свого чоловіка.

Вони не переносять критику

Жоден чоловік, який поважає себе, не терпітиме критику партнерки — це вище за його сили. Йому дійсно важко зізнатися у якихось слабкостях, незнанні, дурості, що вже казати про те, щоб просто звернутися по допомогу. Ні, він буде нервувати, злитися, тупотіти ногами, але продовжить із завзяттям дятла стукати у стіну, лише б не зізнаватися у програші. Їм взагалі важко даються поразки. І розумна жінка це приймає, підносячи поради у конструктивній формі, а краще — не заважаючи під ногами, даючи чоловікові випустити пару.

Їм необхідний особистий простір

Це може бути свій кабінет, гараж або недоторканне крісло у кутку кімнати, куди не буде доступу нікому. Головне, щоб його залишали у спокої і не смикали, навіть якщо він спатиме під час перегляду телевізора. У такий спосіб працює його психіка: періодично він потребує перезавантаження, щоб скинути напругу, залишитись на самоті або обговорити власні інтереси з друзями. Це не означає, що колупання в автомобілі або традиційний вечір у пивній для нього є дорожчими за вас, просто це єдиний спосіб оговтатися і налаштуватися на нові подвиги.

Їм важливо приймати самостійні рішення

Мудра жінка ніколи не забере у чоловіка право брати участь у плануванні їх спільного майбутнього. Вона не повинна нав'язувати йому свої правила, контролювати його життєві вибори, забирати у нього роль голови родини. Для того вони й є парою, щоб усе робити разом, щоб ділитися своїми планами, досягати спільних цілей, бути підтримкою одне для одного, а не гальмом або ляльководом. Жоден чоловік не буде терпіти у відносинах "матусю".

Чоловіки — люди, а не термінатори

Нерозумно покладати на нього відповідальність за усе. Зрештою, він не супермен, а просто людина зі своїм непростим характером, слабкостями і бажаннями. Хтось добре розбирається у техніці, хтось — гарний коханець, а третій побудував свій бізнес. Але не завжди ці три таланти збираються в одній особистості, це важливо зрозуміти. Ваш партнер може зовсім не розбиратися у сантехніці, не вміти розпоряджатися сімейним бюджетом, не любити спорт, але це не робить його "не чоловіком". Розумна жінка це розуміє, звертаючи увагу на таланти коханого, а не на його помилки.

Вони цінують жінок

Не потрібно думати, що чоловіки звертають увагу лише на красу та інтимні навички дами. Багато чоловіків у цьому не зізнаються, але жінка, яка вміє готувати і перетворювати барліг на затишне гніздечко, викликає у них справжній захват! Звичайно, сучасні реалії не скасовують можливості найняти куховарку або замовити їжу додому, але ресторанним смаколикам далеко до страв, які приготовані від чистого серця і з любов'ю. Розумна жінка знає цей секрет і не забуває хоча б зрідка балувати партнера домашньою кухнею.

Вони не вміють читати думки

Серйозно, чоловіки не розуміють двозначних мовних зворотів, стиснутих губ або важких багатозначних поглядів. Вони влаштовані простіше. Якщо вам щось потрібно — скажіть про це вголос і без ліричних відступів, якщо щось не подобається — не мовчіть, але поясніть свою точку зору. Хочете особливий подарунок — попросіть. При цьому не треба нападати, вимагати, ходити колами, загадувати загадки. Мудра жінка знає, що сила у простоті. Хочете — говорите, не подобається — теж говорите, потребуєте підтримки — ви все зрозуміли.

Чоловіки — великі діти

Байдуже, скільки йому років — 20 або 50 — якщо він чимось пристрасно захоплений, це треба прийняти. Партнер відкрив для себе фехтування, бокс або нову комп'ютерну гру? Навіть не намагайтеся відірвати його від цієї справи, все одно не вдасться, поки не награється. Можете скласти йому компанію, піти на зустріч з подругою або зайнятися улюбленим хобі. Головне, пам'ятайте, що кожен відпочиває по-своєму! Зберегти певну дитячість у зрілому віці навіть корисно — ми продовжуємо зростати, відкривати нове, заряджатися ентузіазмом. Мудра жінка не забороняє своєму партнерові дрібні радощі, адже коли чоловікові добре, їй теж добре.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *