Чому ми не подобаємося самі собі — основні причини

Люди, які ніколи не ретушують свої фотографії в соціальних мережах, — велика рідкість. Багатьом подобається накладати фільтри на знімки, прибирати недоліки на обличчі і фігурі. Але деякі не потребують "поліпшення", тому як впевнені в собі, і їм достатньо всього лише відрегулювати яскравість фото

У світі не так багато людей, які люблять і приймають себе такими, якими вони є! Чому ж так відбувається?

Є кілька причин…

З-за дисморфофобії

Це синдром, при якому людям дуже важко спілкуватися з оточуючими і просто жити. А все тому, що вони занадто переживають через свою зовнішність. Через такий розлад психіки людина може взагалі відмовитися залишати будинок, інформує Ukr.Media.

Через цькування

Можливо, в дитинстві дівчину часто ображали в школі, кажучи їй, що у неї криві ноги або великий ніс. Іноді комплекси підліткам прищеплюють і рідні батько з матір'ю. І навіть якщо ці недоліки здебільшого надумані і абсолютно необ'єктивні, з часом дівчина починає вірити в них всією душею і вважає істиною.

З-за перфекціонізму

Дане явище викликає стрес і тривогу, оскільки людина весь час женеться за вигаданим і, найімовірніше, недосяжним ідеалом, якого і в природі-то не існує.

Через красиві картинки, які є обманом

Не секрет, що блогери і знаменитості з Instagram фотошоплять свій великий живіт і ноги, щоб здаватися стрункими і привабливими. Звичайні дівчата, що спостерігають за ними, сприймають весь цей фарс, немов правду, а потім починають вважати, що з їх власною зовнішністю щось не так, адже вона далека від "ідеалу".

Через різкі зміни в зовнішності

Пережитий стрес, хвороба, вагітність і пологи можуть негативно позначитися на жіночій зовнішності. Жінка не може змиритися з тим, як вона виглядає, тому починає ненавидіти власну зовнішність.

Через вікову кризу

Зазвичай це відбувається до сорока або п'ятдесяти років. Жінка починає розуміти, що старість не за горами, а відображення в дзеркалі влаштовує її все менше і менше…

Що робити, якщо не подобається власна зовнішність

По-перше, необхідно зрозуміти, що мало хто стурбований вашою зовнішністю так сильно, як ви думаєте. Людині властиво турбуватися спершу про себе, а вже потім помічати, що хтось там заявився в магазин без макіяжу або в зім'ятій футболці.

По-друге, потрібно скласти список речей, які вам в собі подобаються, а потім другий список, де ви опишіть все, що вас не влаштовує в зовнішності. Після цього подумайте, що можна було б зробити з мінусами. Якщо справа в зайвій вазі, то пора сідати на дієту і займатися спортом.

По-третє, постарайтеся більше спілкуватися з людьми, яких все в собі влаштовує і яких можна назвати "людиною без комплексів". У них багато чому можна навчитися.

Не бійтеся бачити себе в різних образах. Поправилися ви або схудли — це зовсім не привід на себе сердитися або опускати руки. Поява сивого волосся або зморшок теж не повинно вас лякати. Пам'ятайте, що можна вже в п'ятдесят років нагадувати стареньку, а можна і в сімдесят виглядати доглянутою і красивою жінкою.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *