Чому люди погано сплять у повний місяць — вчені з’ясували причину

Вчені розповіли, чому в повний місяць людям не спиться. Також у цю фазу Місяця можуть спостерігатися незвичайні явища з організмом. Наприклад, людина може побачити віщий сон. Причому такі випадки не рідкісні, інформує Ukr.Media.

Основні причини, через які погано спиться в повний місяць

Питанням безсоння під час повного місяця займалися вчені зі Швейцарії. Вони хотіли з'ясувати, яким чином місячний цикл може впливати на свідомість людини. В експерименті брали участь 10 добровольців. Під час сну до їх голів підключили спеціальні датчики. За допомогою них учені фіксували мозкову активність та інші зміни.

Практично цілий тиждень тривав експеримент. У лабораторії не було годинників, а також вікон. Це робилося для того, щоб добровольці не знали, який час доби настав, і не взаємодіяли з навколишнім середовищем. Кожен день у людей брала кров на аналізи. Таким чином, проводився баланс гормонів в організмі людини. У вільний від експерименту час добровольці займалися своїми звичними справами, тільки без використання гаджетів, харчувалися улюбленою їжею.

Під час сну вчені аналізували у добровольців глибину фази, а також дію нейронів. Виявилося, що основні порушення сну були саме в період повного місяця. Однак люди не знали, яка фаза Місяця настала, адже не контактували з навколишнім світом. Відповідно, організм самостійно відчуває зміни, без підказки сенсорних органів.

Вчені дійшли висновку, що проблеми зі сном у повний місяць передалися сучасній людині від древніх предків. Річ у тім, що вони погано спали якраз через страх бути з'їденими хижаками. Тому саме в повний місяць їх сон залишався більш чуйним. При цьому у добровольців активність мозку знижувалася на 30%, сон ставав коротшим на 20 хвилин. Саме тому вчені дійшли висновку про генетичну спадковість організму в повний місяць.

Основні скарги людей у повний місяць

У мережі Інтернет існує безліч форумів, на яких обговорюють нагальні проблеми. Однією з них виявилася тематика сну в повний місяць. Більшість користувачів скаржилися на те, що починають погано спати за кілька днів до настання фази повного місяця і після її закінчення. Під час пробудження люди відчувають тривогу. Багато писали про те, що їм сняться кошмари саме в повний місяць.

Езотерики впевнені, що Місяць несе негативний енергетичний заряд. Саме тому предки ніколи його не розглядали, а також ховали воду від місячного світла. З давніх-давен, люди боялися темряви і тому так чекали, коли вийде сонце. Користувачі Інтернету писали на форумах про те, що не можуть заснути в повний місяць, навіть випивши сильне снодійне. Тіло починає розслаблятися, а мозок ніяк не припиняє активну роботу.

Які сни люди можуть бачити в повний місяць

Езотерики впевнені, що саме в повний місяць мозок може побачити незрозуміле. Головне — не противитися його роботі, а постаратися зрозуміти знаки і підказки. В повний місяць можуть привидітися сни, які попереджають про якусь подію. Найчастіше вони наповнені яскравими фарбами. Однак, мозок намагається підказкою наштовхнути людину на правильну розшифровку. Прокинувшись, слід ретельно все проаналізувати.

У повний місяць також можуть снитися віщі сни. Саме під дією повного місяця у деяких людей відкриваються екстрасенсорні здібності. Найчастіше людина уві сні переживає події, нібито наяву. Прокинувшись, вона пам'ятає все до найменших деталей. Причому один і той же сон може снитися кілька разів. Езотерики впевнені, що людина побачила майбутні події. Вони обов'язково збудуться через деякий час.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *