Чому чоловіки спілкуються на сайтах знайомств, але не поспішають зустрітися

Дівчата іноді скаржаться на те, що з ними відбуваються такі ситуації, коли хлопці активно розвивають онлайн-спілкування, будують плани спільного дозвілля, обіцяють багато приємного, але коли йдеться про реальні зустрічі, то намагаються максимально віддалити цей «довгоочікуваний момент», інформує Ukr.Media.

Дівчата не розуміють, що в інтернеті є така категорія чоловіків, яким подобається подобатися. Їм подобається проживати стан закоханості та знаходити підтвердження своєї значущості в очах закоханої дівчини.

Дівчата чомусь думають, що захоплення людей в інтернеті є набагато щирішими, ніж можуть бути захоплення продавця одягу під час його примірки.

Хлопець бачить сторінку привабливої дівчини. І через пару повідомлень робить висновок про її багатий внутрішній світ, неповторність і карколомність.

Зазвичай затребувані дівчата не дуже ведуться на будь-які слова захоплення. А не дуже затребувані слухають, розвішавши вуха. Тому хлопці розвивають успіх:

– Коли ми опинимося разом, я не дам тобі спати всю ніч… (і далі, в міру багатства словникового запасу та фантазії)…

Хлопцям (як і продавцям одягу на ринку) не шкода найкрасивіших слів, найяскравіших компліментів та вульгарних натяків.

Якщо дівчина раптом відповість: «Як здорово! Приїдь прямо зараз!», то на тому кінці дроту може виникнути подив. І почнеться розумова діяльність у спробах зрозуміти, де саме каверза. Якщо дівчина так швидко погоджується цілком серйозно здійснити те, що озвучують хлопці, вона виглядає дивною, підозрілою і неадекватною.

Якщо дівчина не підтримує гру, то вже хлопець втрачає інтерес. Насправді типових сценаріїв невдалої взаємодії на сайтах знайомств може бути сотні. Як же бути? Як розпізнати, який із сотні типових сценаріїв включився у тому чи іншому конкретному випадку. Адже це знання необхідне для того, щоб правильно діяти.

Знаєте, у чому бачу причину таких проблем? У тому, що люди взагалі ображаються на віртуальних співрозмовників. Ображаються на те, що віртуальні співрозмовники не дотримуються сценаріїв у чиїйсь голові. І не слідують обіцянкам маркетологів, які займаються просуванням сервісів знайомств. І навіть, що найжахливіше, не слідують схемам психологів, які пишуть про стосунки.

А за фактом стосунків ніяких і немає. Є лише гарна ілюзія. Люди, які не мають контакту з ілюзіями в собі, починають залежати від тих ментальних ігор, в які з ними грають інші персонажі.

Ті, що мають гарний контакт зі своїми ілюзіями, менш схильні впадати в залежність від ігор інших людей навколо закоханості. І легше відмовляються від тих ігор, які їм не потрібні. І від ігор, які їм потрібні, але потрібні на інших умовах. І менше задаються питаннями про те, чому гра не продовжилася або продовжилася не тим чином, що вони вважають правильним.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *