Чому Австралія — не краще місце для відвідин

Неймовірної краси природа, сучасні мегаполіси, кенгуру і серфінг: часто тільки це і знають горе-туристи, які прагнуть всіма силами потрапити до Австралії. Але вони забагато не враховують, збираючись у подорож. Так чому не варто їхати в Австралію, як гадаєте?

Небезпечні створіння

В Австралії живе 140 наземних і 32 морських види змій. Особливо насторожує те, що тут зустрічається 21 з 25 найбільш отруйних змій планети. За наявними даними, укус 12 видів може бути смертельно небезпечним для людей. Плазуни на материку зустрічаються взагалі всюди: в будь-якій кімнаті будинку, в унітазі, на стелі, в лунці на полі для гольфу, в пачці з пластівцями, інформує Ukr.Media.

Ще тут зустрічаються різноманітні павуки (як наземні, так і підземні, і навіть підводні), медузи, акули, риби-бородані, равлики, укус яких небезпечний.

Пожежі

Ще одна причина, чому не варто їхати в Австралію — це пожежі, які виникають через підвищену температуру повітря. Від них страждають не тільки ліси, а й люди. В країні можна побачити спеціальні датчики рівня небезпеки.

Океан

Якщо не провів достатньо часу біля океану, то навряд чи будеш все знати про небезпечні течії та про те, як з них потрібно вибиратися. Місцевих жителів Австралії вчать цьому з дитинства, а от туристи заходять в океан на свій страх і ризик, через що частина з них гине.

Архітектура

Якщо хочеться побачити щось цікаве і давнє, то Австралія — не те місце, куди варто їхати, оскільки це занадто молода країна, через що найстарішим будівлям тут не більше 100-200 років.

Інші причини

Крім того, є ймовірність, що Австралійське посольство не видасть візу туристу, особливо, якщо підозрюватиме, ніби людина вирішила залишитися у країні. Але консульський збір заплатити доведеться. Якщо ж візу все-таки видадуть, то доведеться дуже витратитися на переліт, який коштує занадто дорого.

У самій Австралії доведеться або проводити багато часу у заторах у Сіднеї та Мельбурні, або відправитися до невеликого населеного пункту, де вулицями їздить мало машин, але постійно бігають різні тварини, наприклад, кенгуру, качки, опосуми.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *