Чоловік вирішив вибачитися перед дружиною за те, що не зміг звозити її у відпустку, але зробив це так, що тепер їм можна нікуди не їздити

Чоловік з Англії вибачився перед своєю дружиною за те, що не зміг поїхати з нею у відпустку. Але знайшов спосіб, за допомогою якого заслужив прощення коханої. Завдяки наполегливій праці та вмілим рукам він перетворив сад свого будинку в справжні тропіки. Тепер парі можна і не подорожувати, тому що такі види, як у них у дворі, є далеко не у всіх місцях на Землі, інформує Ukr.Media.

44-річний Кріс Лодж вирішив провести капітальний ремонт садка для дружини Шерон, бо не зміг поїхати з нею у відпустку. Пара нікуди не їздила протягом шести років, і чоловік захотів якось загладити свою провину. Попри те, що Кріс ніколи не займався будівництвом, він вирішив, що зробить зі свого двору найкраще місце в світі.

Щоб створити тропічну гавань для Шерон, чоловік проводив у саду кожний вільний вечір і свої вихідні. На досягнення кінцевого результату у нього пішло два роки. Загалом на цей проект було витрачено 35 тисяч фунтів (більше мільйона гривень).

Міст веде до хатини Тики, яка раніше була звичайним сараєм. Кріс перетворив його з допомогою покрівлі з сухої трави та екзотичних прикрас, і тепер там розташований бар.

Ми можемо прийти сюди, взяти тропічний коктейль і розслабитися.

А ось так виглядає вхід в хатину. Якщо не знати всієї історії, то можна подумати, що в ній живуть справжні тубільці.

Дивлячись на цей вид, складно усвідомити, що це всього лише сад у Великобританії. Чоловік постарався зробити все в найкращому вигляді.

Щоб додати атмосферності цього місця, Кріс повісив пару нічних ліхтарів, які чудово вписуються в інтер'єр. А вночі розбавляють ці «тропіки» приємним світлом.

Щоб цей сад виглядав ще крутіше, чоловік годинами вивчав тропічні рослини, які можуть прижитися в суворих умовах британського клімату, а також записався на онлайн-курси по садівництву.

У мене не було ніякого досвіду садівництва. Максимум що у мене було з рослин — це кактус і Венерина мухоловка. Але коли я задумав перебудову двір, то розумів, що без рослин не обійтися. Тому почав вивчати тропічне садівництво, і мене затягнуло.

У чоловіка є аккаунт в Інстаграм, де він регулярно публікує фото зі свого життя і ділиться з підписниками свіжими кадрами з саду. І коментатори в захваті від його заднього двору.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *