Чоловік фліртує з вашою подругою: що робити, яке рішення прийняти

Опинившись в ситуації, коли дві близьких людини, розбивають серце, стає не зрозуміло, що робити далі. Необхідно вирішити, кого спробувати повернути, а з ким остаточно припинити відносини, інформує Ukr.Media.

Що зі мною не так?

Це питання задає собі абсолютно кожна жінка, дізнавшись про зраду чоловіка. Підкрадаються негативні думки. Падає самооцінка. Підірвана довіра не лише до чоловіків, але і до близьких подруг. Складається враження, що всі навколо можуть з легкістю зрадити.

Причина того, що чоловік йде до коханки, може стосуватися як жінки, так і в цілому потрісканих відносин з чоловіком. Але пошук задоволення на стороні залежить не лише від безперспективних відносин, але і від патологічного потягу чоловіка до нових відчуттів поза сім'єю. Тому для з'ясування причин та ліквідації таких проблем необхідне звернення до психолога.

Інструкція для жінок

Зрада з будь-чиєї сторони — це не кінець світу. Просто настає наступний етап життя, який потрібно осмислити з холодною головою. Можна змиритися з цим фактом або піти по-англійськи. У будь-якому випадку, важливо оцінити ситуацію, зважити «все за і проти» і бути готовими прийняти наслідки свого рішення.

Акцент на себе

Важливо зрозуміти, що конкретно відчуває жінка. Чоловік, будучи перед вибором — зрадити з подругою або зберігати вірність, вибрав коханку. Тоді і жінці надається як мінімум два варіанти: зберегти сім'ю або розлучення. Яке б рішення вона б не прийняла, не можна з нього звертати. Дуже легко загнати себе в кут і опинитися в ситуації, де чоловік і подруга постійно разом навіть не по-справжньому, а всього лише в голові у постраждалої сторони.

Як не дивно, можуть не виникати відчуття самотності і обманутості. Таке відбувається, коли ще до зради, охололи почуття і пропав інтерес до партнера. В такому разі це відбулося взаємно.

Що робити після розставання?

Якщо чоловік йде до коханки, не варто його зупиняти. Його поведінка ґрунтується на любові до заборонності і таємничості. Тому, коли у шлюбі все стабільно і зрозуміло, йому стає не цікаво. Це психологія, яку може змінити тільки він сам. Решта людей, у тому числі його дружина, на нього не вплинуть. Перші дні після розставання краще витратити на наступне:

  • Максимально дистанціюватися від колишнього партнера і подруги.
  • Противитися поганому настрою безглуздо, але і впадати в паніку і апатію теж не обов'язково.

Найскладніший і стресовий період розставання — це перші 2 тижні. А відчуття зради буде поступово йти на протязі півтора місяця. Найголовніше після розставання — це відновлення власних сил і впевненості в собі. Доведеться заново навчитися слідувати своїм інтересам, любити себе, підвищувати власну значущість. Для цього потрібно:

  • Згадати про своє хобі;
  • Заручитися підтримкою з боку близьких людей;
  • Навчитися чогось нового. Бажано займатися тим, що повністю утримує увагу і не дозволяє негативним думкам брати верх.

Рішення — перебувати в збиткових відносинах або завести нову гармонійну сім'ю залежить від самооцінки самої жінки. Справи з подругою йдуть по-іншому. Що вважається більш підступним: зрада чоловіка чи подруги? Кожна жінка вибирає сама. Швидше за все, вибір залежить від тривалості та глибини відносин з обома сторонами. Але методика вирішення конфлікту від цього не змінюється.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *