Чим відіпрати каву: народні способи вивести пляму з будь-якого матеріалу

Відіпрати плями від кави на білому одязі не так просто. Якщо у вас немає спеціальних відбілювальних засобів, то можна спробувати впоратися з проблемою за допомогою підручних засобів, інформує Ukr.Media.

Лимонний сік

Лимонний сік допоможе позбутися плям кави на білому одязі. Розрізаємо лимон на дві частини і видавлюємо сік на пляму. Щоб він не розтікався, область навколо забруднення змочуємо холодною водою. Чекаємо 30 хвилин і промиваємо забруднену ділянку у воді. Перемо річ згідно з інформацією на її ярлику.

Перекис водню

Перекис водню добре очищає від кави білі бавовняні речі. Він діє м'яко і не пошкоджує волокна. Потрібно нанести засіб на пляму і почекати 10-15 хвилин, а потім випрати річ звичним способом.

Нашатирний спирт

Його краще не використовувати при очищенні плям від кави на одязі з шовку, а для щільних тканин він цілком підійде. Потрібно змочити нашатирним спиртом забруднену ділянку, залишити на 10 хвилин і потім випрати річ.

Нашатирний спирт і сода

На літр води потрібно 1 ч. л. нашатирного спирту і 0,5 ч. л. соди. Цю суміш потрібно нанести на забруднену ділянку і залишити на кілька хвилин. Після обробки таким складом одяг потрібно прополоскати в прохолодній воді й випрати.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *