Чи варто виходити заміж за іноземця: плюси та мінуси шлюбу

Багато жінок мріють вийти заміж за іноземця, але далеко не завжди це бажання приводить їх до щастя. Настав час дізнатися, чим хороший і чим поганий такий союз, щоб ви змогли прийняти виважене рішення, оцінивши всі плюси та мінуси, інформує Ukr.Media.

Відмінності в менталітеті

У чоловіків різних національностей різний менталітет та відмінні риси характеру. Наприклад, англійці люблять випити та ставлять на чолі усього своїх друзів, але при цьому вони виховані та ввічливі. Італійці — найкращі залицяльники, але легковажні та дуже люблять своїх мам, до яких іноді прислухаються більше, ніж до самих себе.

Хтось каже, що німці дріб'язкові, але є жінки, які щасливі з ними у шлюбі. Те ж саме можна сказати й про вищезазначених англійців і італійців. Важливо розуміти, що відносини з чоловіком завжди будуть залишатися відносинами з конкретною людиною, якої б національності вона не була. У жінки, яка бажає вийти заміж за іноземця, має бути чітке розуміння того, що він не обов'язково є принцом на білому коні. Цей чоловік може виявитися бабієм, маніпулятором або ревнивцем. Абсолютно в будь-якій країні є як хороші, так і небезпечні чоловіки. Не потрібно зациклюватись на якійсь одній нації — спілкуватися і шукати любов можна у всіх країнах світу.

У відносинах важливо те, що з себе представляє жінка

Важливо те, як себе відчуває дама, який у неї характер. Можна мати такий характер, з яким ні один турок, італієць, француз чи американець не зможе ужитися. А бувають приємні та м'які жінки, які зможуть спокусити будь-якого і дістати серця чоловіків будь-яких національностей.

Психологи й експерти у відносинах настійно рекомендують звертати увагу спочатку на себе. Якщо у вас виходить будувати нормальні стосунки з чоловіками в Україні, то можна спробувати побудувати їх і з іноземцем. Саме жіночий характер є визначальним.

Дуже багато токсичних жінок, які не вміють будувати нормальні відносини, переїжджає з України в іншу країну в пошуках любові, але нічого не знаходять. Вони не відчувають різниці, тому що самі поводяться неправильно.

Це новий досвід

Все нове — це дуже добре. Не потрібно розцінювати шлюб і відносини з іноземцем як щось явно успішне. Якщо все вийшло, то це прекрасно: ви досягли своєї мети, стали щасливою. Якщо не вийшло, то нічого страшного: ви отримали важливий життєвий досвід.

У будь-якому випадку такі відносини будуть корисними. В них немає нічого поганого або страшного. Це можливість вивчити мову, познайомитися з новою культурою, побачити світ. Це прекрасна можливість відкрити для себе багато нового і незвіданого.

Вам доведеться вчити іншу мову

Це єдиний мінус. З іншого боку, його можна розглядати і як плюс. Нова мова — це нові можливості. Не втрачайте можливості вивчити щось нове.

Освоєння мови вчені називають відмінним прокачуванням мізків. Воно розвиває людину всебічно. Можна спробувати підійти до справи дещо інакше — почати вчити мову, спілкуючись з іноземцями, зробивши пошук чоловіка побічною метою. Багато жінок саме так і знаходили своє щастя, підвищуючи рівень англійської, німецької, французької та інших мов.

Ви нічим не ризикуєте

У сучасному світі існує величезна кількість додатків і сайтів, на яких можна без особливих проблем почати спілкуватися і знайомитися з іноземцями. Спілкування вас ні до чого не зобов'язує. Вам не треба готуватися цілими місяцями для того, щоб поїхати в іншу країну на два тижні і сподіватися на те, що ви зустрінете там кого-небудь. Ви просто відкриваєте інтернет і дієте.

Немає проблем з реальною зустріччю, адже ви можете полетіти в іншу країну або чоловік може прилетіти до вас. Головне — це мати бажання. Якщо жінці хочеться спробувати познайомитися з іноземцем, потрібно почати шукати способи.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *