Через кілька хвилин після того, як чоловік забронював номер в готелі разом зі своєю донькою, він був оточений поліцейськими!

Коли чоловік зареєструвався в готелі зі своєю дочкою-підлітком, незабаром він виявився оточеним співробітниками поліції. А незабаром чоловік з'ясував, у чому причина цієї облави: багато хто подумав, що він педофіл. Вони просто хотіли робити те, що вважали правильним, замість того, щоб запитати 46-річного вдівця по імені Крейг Дарвелл про його 13-річну дочку Міллі, інформує Ukr.Media.

Навряд чи хтось міг здогадатися про причини цієї поїздки. 13-річна дівчинка росла без мами, а чоловік просто хотів відвезти її в тематичний парк, щоб та трохи розвіялася.

Перш ніж податися в парк, батько і дочка забронювали номер у готелі, який знаходиться недалеко від тематичного парку в Чертсі, Суррей, приблизно на відстані 25 км від Лондона.

Після того, як Крейг припаркував машину, до нього підійшов менеджер і попросив його довести, що Міллі дійсно його дочка.

"Я не міг повірити в те, що трапилося. Впродовж багатьох років я подорожував зі своєю дочкою, зупинявся в готелях – але нам ніколи не доводилося доводити свою спорідненість", – розповідає Крейг.

“Це було дивно і дуже прикро. Потім вони сказали мені, що подзвонили до поліції, і нам доведеться почекати, поки співробітники прибудуть на місце. Зрозуміло вже, що цей інцидент зруйнував всі наші плани на уїк-енд".

Дев'ять років тому дружина Крейга, Сара, померла від лейкемії, коли Міллі було всього чотири рочки.

Тим часом, співробітники готелю не збиралися відмовлятися від своєї позиції, заявляючи, що вони зобов'язані піклуватися про безпеку своїх клієнтів.

Прес-секретар поліції, розібравшись у ситуації, вибачився за помилку і сказав, що вони проведуть розслідування: “Поліцейські прибули в готель після того, як отримали телефонний дзвінок від співробітників закладу 30 березня, о 8 годині вечора. На захист співробітників ми можемо сказати лише одне: вони отримали всі необхідні інструкції, і найменша підозра в потенційному злочині зобов'язує їх повідомляти до поліції".

Це не перший випадок, коли батька неповнолітньої дитини звинувачують у педофілії.

У липні 2011 року 44-річний Найджел Ленг був вдома зі своєю дружиною і 2-річним сином. Раптово поліція увірвалася в його власність і заарештувала чоловіка за підозрою у зберіганні непристойних зображень дітей. На щастя, співробітники вчасно розібралися в ситуації.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *