Блогерка показала, як помстилася подрузі, але за такий вчинок її саму чекала відплата

Дівчина зняла на відео, як мстить своїй колишній подрузі, але нарвалася на хейт від підписників. Багато людей спостерігали цією драмою, але після вчинку блогерки порахували, що та перейшла кордон і вчинила не краще колишньої приятельки, інформує Ukr.Media.

Жінка з Канади на ім'я Меназ Шарифф створила свій акаунт в TikTok в березні 2020 року і за чотири місяці зібрала аудиторію в більш ніж 380 тисяч підписників.

Особливою популярністю користуються ролики Меназ про взаємини з колишньої найкращою подругою Джейлою, з якої дівчина посварилася у квітні.

До речі, причиною розладу стало навіть не весілля, які часто руйнують міцну дружбу.

Судячи з відео Меназ, все почалося з того, що хлопець її подруги прокоментував один з роликів блогерки, назвавши її милою. Мабуть, не впоравшись з ревнощами, Джейла перевалила всю відповідальність за вчинок бойфренда на блогерку, посварилася з нею і заявила, що більше не має наміру з нею спілкуватися.

Це було лише початком драми, яка продовжилася аж до середини червня. Щоб ще більше дошкулити Меназ, Джейла вирішила помститися і розповіла мамі блогерки про її хлопця і про те, що вона нібито вживає наркотики.

Як пояснила блогерка, її батьки дуже строгі люди, тому не важко здогадатися, як вони відреагували на новину. Щоб дізнатися мотиви колишньої приятельки, Меназ стала періодично дзвонити їй і записувати частину розмов на відео, які пізніше публікувала у себе в записі.

У травні ворожнеча дівчат вийшла на новий рівень після того, як Джейла, за словами блогерки, залишила перед її дверима гарячий пакет з брудом і собачими фекаліями.

Меназ не стала залишати це просто так і, крім того, що поскаржилася на вчинок подруги в поліцію, придумала свій план помсти.

Дівчата домовилися повернути речі один одного, і Меназ вирішила, що обмін — відмінний привід «покарати» колишню подругу. Послухавши поради людей з інтернету, вона склала речі Джейли в коробку, а потім розбила над ними яйце і залишила його разом зі шкаралупою всередині.

Щоб не викликати підозр раніше часу, Меназ загорнула «сюрприз» в подарункову упаковку, в якій його і забрала подруга.

Однак разом з підтримкою від підписників Меназ отримала багато негативних коментарів. Люди просто не розуміли, навіщо вона продовжує брати участь у спорі.

  • "Що зробила подруга, щоб це заслужити?"
  • "Не розумію, навіщо тобі робити це, якщо чесно… Зрозуміло, що вона ранила тебе дуже сильно і ти не готова відпустити, але це ганьба".
  • "Чому б просто не відпустити це і рухатися далі?"

Деякі порівняли всю ситуацію між колишніми подругами з дитячої драмою.

  • "Деякі з вас просто не можуть перерости цю дитячу драму, і твій вчинок лише це доводить".

А інші вказали, що своїми діями Меназ лише показує, яка вона токсична, хоча завжди називає такою Джейлу.

  • "Я знаю, що це була токсична для тебе дружба. Але якщо це те, як вона закінчилася, то токсичність видно з обох сторін".
  • "Мені здається, твоя потреба в тому, щоб так вчинити, показала, що ти теж токсична і тобі просто необхідно зробити їй погано… Я завжди просто забуваю про таке…".

Реакція Джейли, втім, не змусила себе чекати. Пізніше в той же день вона зателефонувала блогерці і домовилася про бійку. Відео цієї події немає, оскільки Меназ пояснила, що через подібний контент адміністратори платформи можуть заблокувати акаунт.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *