Бездомні котики врятували ресторан від закриття і знову зробили його популярним

Мініатюрний ресторан японця Наокі Тераока, присвячений залізничній тематиці, був на плаву до пандемії. Після початку локдауну власник хотів закрити заклад, але ситуацію зміг змінити щасливий випадок, інформує Ukr.Media.

Тераока почав доглядати за хворим кошеням, яке часто приходило до ресторану. Нового вихованця назвали Сімбою. Потім під час сезону дощів у ресторані з'явилася мама-кішка з трьома кошенятами. Тераока вирішив «усиновити» їх.

«Це був фінансово тяжкий час для нас, але ми вирішили допомогти котячій родині. Так, ми думали, що допомагаємо їм, але це вони нам допомогли», — розповів ресторатор.

Знімки швидко набрали популярності, і Тераока вирішив перетворити ресторан на котокафе, де відвідувачі можуть поспілкуватися з кішками і навіть забрати їх додому.

У міру того, як клієнти почали прибувати, а популярність закладу зростала, Наокі зміг розширити свою діяльність, відкривши притулок та готель на другому поверсі. Ресторатор забрав з вулиці понад 60 бездомних тварин та допоміг десяткам інших кішок.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *