Батько і лише батько може дати найкращу пораду сину

Вони любили свого сина, але вони не знали, що з ним робити. Він був розумним, талановитим і красивим. Проте він був дуже егоїстичний, і його характер був таким важким, що ніхто не хотів дружити з ним. Часто він злився і говорив різні погані слова оточуючим, інформує Ukr.Media.

Коли він виріс, він якимось чином зумів одружитися на прекрасній дівчині по сусідству. Але з самого першого дня все пішло під укіс, і пара часто сварилася. Батьки молодої людини були дуже стурбовані його поганою вдачею. Вони подумали, що вони можуть зробити, та якось у батька з'явилася ідея. Він покликав свого сина і дав йому молоток і сумку з цвяхами. Батько сказав: «Кожен раз, коли ти сердишся, візьми цвях і вбий його в цей старий паркан так сильно, як тільки зможеш».

Паркан був дуже твердим, а молоток був важким, тим не менш син був настільки лютий, що в перший же день він забив 37 цвяхів.

День за днем, тиждень за тижнем кількість цвяхів поступово зменшувалася. Через якийсь час хлопець почав розуміти, що контролювати свій норов легше, ніж забивати цвяхи в паркан.

В один прекрасний день хлопцеві більше не потрібно було забивати цвяхи в паркан, так як він навчився чудово себе контролювати. Тому він підійшов до батька і розповів про своє досягнення. «Тепер кожен раз, коли ти протримаєшся весь день без гніву, витягни один цвях». Пройшло багато часу. Нарешті молодий чоловік міг пишатися собою, оскільки всі цвяхи були ліквідовані. Коли він підійшов до батька і сказав про це, він запропонував пройти і уважно подивитися на паркан.

«Ти виконав хорошу роботу, син, хоча зверни увагу на діри, що залишилися від цвяхів. Паркан ніколи не буде колишнім. Те ж саме відбувається, коли твої слова шкодять людям, так як твої слова залишають шрами в їхніх серцях, як дірки в паркані. Пам'ятай, що ми повинні ставитися до кожного з любов'ю і повагою, тому що не має значення, пошкодуєш ти про те, що сказав, але шрами вже не зникнуть!»

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *