Банальні причини, через які не складаються стосунки з чоловіками

Кожній дівчині хочеться зустріти свого партнера. Щоб підходив, як пазл до нерівностей її характеру, любив і розумів. Однак не мати пари теж нормально. Напевно у тебе на це є ряд об'єктивних причин. Наприклад, зараз чудова пора свободи та самореалізації. Ти багато віддаєш кар'єрі та сконцентрована на особистісному зростанні. Водночас, якщо всі спроби зав'язати відносини виявляються невдалими, варто задуматися про реальні причини такого результату. Може бути, підсвідомість влаштувала тобі бунт і уникає відносин? У такій ситуації варто почати прислухатися до себе і вести внутрішній діалог, інформує Ukr.Media.

Коли хронічно не складаються стосунки — шукай непрацююче переконання

  • «хороших вже розібрали»;
  • «всі чоловіки зраджують»;
  • «вони не на що не здатні» і т. д.

Найпростіше виявити такі установки, згадавши, як про чоловіків висловлювалася твоя мама. Туди ж бабусі, шкільні вчителі, подруги, і оточення в цілому. Лови себе на шкідливих переконаннях. А почувши некорисну думку, наприклад, «гідний чоловік на мене уваги не зверне» — придумай протилежну, щоб замінити негатив у своїй підсвідомості.

Ось кілька кроків, які допоможуть зустріти хорошу людину

На одній хвилі

Бути з людиною на одній хвилі — це хороший знак в контексті довгих і перспективних відносин. Якщо часто поруч «не ті» зміни саму хвилю. Може бути ти занадто сфокусована на пошуку партнера? Або застрягла в негативних емоціях? Підбадьорюйся і почни з себе. А потрібний чоловік сам прийде у твоє життя.

Умій насолоджуватися

Немає нічого важливішого, ніж твій буденний стан. 80% інформації люди зчитують невербально. Тому макіяж і плаття не допоможуть, якщо на душі тривога і печаль. Твоє життя сповнене радісних подій. Почни помічати їх. Нещасна жінка не стає щасливою, зустрівши свого партнера. Вона лише передає йому своє нещастя.

Пробач всім

Образи якорем тримають тебе в минулому. Від проблем з колишніми чоловіками до нерозуміння батьків, всі дрібні та не дуже сварки позначаються на емоційному стані зараз. А ти, навіть не підозрюючи, проектуєш все на нові відносини, завдаючи собі шкоди. Тому немає нічого простішого, крім як пробачити всім. Якщо не вийде позбутися від подібного вантажу, візьми лист паперу і напиши всі негативні емоції, а потім спали або викинь його.

Подяка — основа

Почуття подяки — магніт для залучення бажаного. Якою сферою життя ти вже задоволена? Можливо, робота чи друзі, а може хобі, відпочинок чи здоров'я. Фокусуй увагу на тому, що тішить тебе, і дякуй за це.

Люби

Відносини — спосіб проявити любов і подарувати її іншому. Але саме почуття живе незалежно від наявності партнера поруч. Люби себе і нехай саме ця любов направляє тебе по життю.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *