Астронавти NASA розповіли всю правду про НЛО

Аудіозаписи астронавтів, на яких вони кажуть про випадки спостереження за непізнаними літаючими об'єктами, що були піддані перевірці на детекторі брехні з метою визначення правдивості сказаного, передає Ukr.Media.

Аналіз голосів був проведений Інститутом біоакустики та біології (Institute of BioAcoustic Biology) в Олбані (Огайо). Метою перевірки було встановлення рівня правдивості аудіозаписів колишних астронавтів Ела Уордена, Гордона Купера, Едгара Мітчелла, а також Базза Олдріна, другої людини, яка ступила на Місяць, в яких вони описували свої спостереження за НЛО, що мали місце під час їх перебування в космосі.

Як повідомляє портал Inquisitr.com, Institute of BioAcoustic Biology спеціально для цього тесту розробив власний комплексний комп'ютерний метод голосового аналізу, який здатний розпізнавати певні частоти голосу, що дозволяють визначити, говорить людина правду чи бреше. В результаті був отриманий однозначну відповідь: всі три перевірених астронавта казали правду, будучи твердо впевненими в своїх словах.

Найцікавішим, мабуть, є розповідь Базза Олдріна про містичному L-подібному об'єкті, за якими вони спостерігали всією командою корабля Аполлон 11 в 1969 році по дорозі до Місяця. Як показують результати аналізу, Олдрін тоді був залізно переконаний, що вони зустріли НЛО. Але ось що точно астронавти бачили в той день? Нещодавно один з користувачів інтернет-форуму Reddit отримав можливість задати Баззу Олдрину питання. І один з них торкнувся то подія: інтерв'юер поцікавився, що це міг бути за загадковий об'єкт в 1969 році. Базз відповів, що він дійсно бачив щось, але при цьому додав, що міг би пояснити це по-різному. Сам він вважає найбільш вірогідним, що вони побачили відображення Сонця від якоїсь із розташованих поблизу панелей.

Знавця літератури про НЛО таке висловлювання вже 88-річного колишнього астронавта неприємно здивувало, бо у всіх попередніх і більш ранніх інтерв'ю він завжди використовував термін НЛО – тобто непізнаний. Чому ж він так змінив свою думку і тепер вважає найімовірнішою версію сонячного відблиску? Це здається дуже дивним. До того ж Одрин у своїх інтерв'ю завжди давав зрозуміти, що вважає існування інопланетян дуже ймовірним і навіть сам присвятив себе пошуків позаземного життя. І він неодноразово підкреслював, що інтерес до позаземного життя у нього пробудився саме після того, як він побачив НЛО.

Що стосується детектору брехні Інституту биоакустики, то тут потрібно додати, що дуже велике питання викликає його можливість розпізнавати брехню на основі частоти голосу – наукових висновків, що підтверджують ефективність цього методу, поки що не існує.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *