8 причин, чому чоловіки залишаються у стосунках із жінками, яких вони не люблять

Спробуємо розібратися, чому чоловіки залишаються у стосунках, у яких зникла іскра. Існує безліч причин — від звичного життя до страху зробити новий крок, інформує Ukr.Media.

Так що розберімось, чому деякі чоловіки залишаються у відносинах, де кохання, можливо, вже не горить, але все ще є маленький вогник.

Їм комфортно

Чоловіки вважають за краще залишатися у стосунках, тому що їм стає комфортно у звичному житті. Це як старий пуховик — звично і просто. Зміни лякають, і навіть якщо іскра згасла, буденність може здатися безпечнішою, ніж невідомість. Це не кохання, а скоріше перебування в зоні комфорту.

Їхня дружина дуже запальна

Скажімо прямо — фізичне бажання може бути сильним фактором, що зв'язує. Нехай навіть серце не робить кульбіт, чоловік не наважується відпустити ту, хто притягує погляди. Це все одно що мати трофей, і навіть якщо емоційний зв'язок не надто сильний, фактор привабливості може змусити чоловіка залишитися поряд.

Він побоюється, що вона знайде когось краще

Страх — дуже вперта річ. Зрештою, навіть якщо чоловік не закохався в неї з головою, він може побоюватися, що відпустивши її, його колишня перейде до когось успішнішого. Це все одно, що триматися за роботу, яка вам не подобається, тому що ви боїтеся, що наступна буде гірше.

Тиск сім'ї

Рідні можуть бути як хор на задньому плані життя чоловіка, який повторює: «Залишайтеся разом!». Іноді тиск з боку батьків чи родичів, які вимагають дотримання видимості чи виправдання очікувань, може змусити чоловіка залишитися, навіть якщо його серце каже: «Можливо, це не та людина». Це нагадує перетягування каната між очікуваннями сім'ї та особистим щастям.

Страх самотності

Думка про самотність може бути страшною. Нехай навіть стосунки перебувають на стадії життєзабезпечення, страх перед самотніми вечорами чи вихідними може утримати чоловіка. Це як залишитися на нудній вечірці, бо думка про те, щоб піти та опинитися в порожній кімнаті, лякає більше.

Вони бояться знову ходити на побачення

Застрибнути назад у світ побачень можливо однаково що пройти лабіринт із зав'язаними очима. Повна невизначеність, незграбні перші побачення — це лякаюча перспектива. Деякі чоловіки залишаються у млявих стосунках, тому що ідея повернутися у світ побачень здається їм нездійсненною місією. Простіше триматися за звичного чорта.

Вони витратилися на формування позитивної картинки відносин

Помічали колись пару, яка в соціальних мережах здається ідеальною? Адже хтось залишається у стосунках не через кохання, а тому, що вклав багато сил у створення образу щасливої пари. Це схоже на ведення соціальної сторінки — відпустити стосунки означає визнати, що глянсова зовнішність не відповідає дійсності.

Вони уникають душевних потрясінь

Кінець відносин може бути дуже важким в емоційному плані. Деякі чоловіки можуть продовжувати жити в поганих відносинах, оскільки вони швидше віддадуть перевагу справі з дискомфортом, який їм знайомий, ніж пройдуть через емоційну кризу, пов'язану з розставанням. Це все одно, що вибрати менш страшний варіант, щоб уникнути величезного спектра неприємних емоцій, які виникають при розлученні з людиною.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *