7 реальних людей, існування яких важко повірити

Однак матінка-природа іноді видає такі шедеври, що просто втрачаєш дар мови. Реальна дівчина Дюймовочка і Хлопчик з пальчик, людина, що поїдає цеглини, безрукий тенісист та інші дивні персонажі… Як вам таке? Сьогодні в нашому огляді ми познайомимо вас з 7 реальними людьми, в існування яких важко повірити.

Американка Карви Мікель Руффінеллі є щасливою володаркою найбільших стегон у світі. Їх обхват становить 275 см (майже як дві Кайлі Міноуг). Неймовірно! Жінка пишається своєю фігурою. Єдина проблема — громадський транспорт. Карви доводиться купувати відразу два квиточка.

30-річна британська модель Келлі Чи Дікі з дитинства обожнювала комікси "Marvel" і мріяла бути схожою на одну з супергероинь – мутантку Грозу. З 20 років дівчина почала носити стягуючий корсет. І, о диво! За 7 років її талія зменшилася в обсязі до 80 см до 40. Келлі в захваті від таких метаморфоз, незважаючи на те, що це становить реальну загрозу її здоров'ю.

Америкня Пола Карасона лікували калоїдним сріблом від сильного дерматиту. Побічним ефектом цього лікування став агригоз (зміна пігменту шкіри, який забарвлюється в синювато-сірий або сріблястий колір через відкладення срібла в організмі).

У Менді Селларс дуже рідкісне вроджене захворювання – Синдром Протея. Її кістки і шкіра ніг безперервно збільшуються. Зараз її нога більше 90 см в окружності і важить 20 кілограмів. При цьому Менді радіє життю і живе максимально можливої повним життям.

Незвичайна сім'я Рапунцелей. Мама і три її доньки за прізвищем Рассел є володарками найдовшого волосся в світі. Якщо скласти довжину їх хвостів, вийде цілих 4 метри. Це при тому, що дівчата продовжують зростати разом зі своїми косами.

Ще одна володарка осиної талії. Німкені Мішель Кебке знадобилося носити корсет цілих три болісних роки, щоб зменшити талію до 40 см. Зараз у 24-річної дівчини є цілком реальна мета – досягти 38 см. Ось тільки навіщо?

У тайця Чиан Мей є одна дивовижна здатність – він зовсім не відчуває болю і його шкіра не боїться високих температур. Він може, наприклад, спокійно занурити руки в киплячу олію. Чиан заробляє на життя, продаючи курку гриль. Паралельно він також влаштовує шоу, засовуючи свої руки в гарячі рідини. Жах!

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *